Aké bolo Corteo

Matúš Kočiš
5 min čítania

Nerobili sme žiadnu mediálnu kampaň. Iba zverejnením informácie o možnosti zvýhodneného predaja lístkov sa cez FAN KLUB Slnečného cirkusu informovalo pravdepodobne viac než 300 Slovákov. Takmer pre 50 záujemcov o predstavenie sme pomohli pri kúpe lístkov, pretože nám ešte nedôverovali natoľko, aby k nám vopred poslali peniaze.

Organizovali sme turnus v troch termínoch utorok 15. február 2011 o 19:30 (celkovo 25 fanúšikov), nedeľa 27. február 2011 o 18:00 (celkovo 84 fanúšikov) nedeľa 13. marec 2011 o 18:00 (celkovo 80 fanúšikov)

Som rád, že sa nám podarilo sprístupniť predstavenie s Jurajom Benčíkom o niečo lacnejšie. Z pôvodnej ceny 89 € sme mali lístky za 60 €. Veľká vďaka patrí Marošovi Hudákovi, ktorý pomohol zvládnuť organizáciu za náš FAN KLUB. Karolíne Šimekovej ďakujem za pomoc pri zostavovaní informačnej brožúry. Na diaľku ďakujem pracovníkom Cirque du Soleil, ktorí umožnili a pomohli zabezpečiť zvýhodnené vstupenky pre náš FAN KLUB Slnečného cirkusu. Sú to predovšetkým Julien Simard a Valerie Giguere. A potom zopár operátorov na telefóne (ich mená som si nezapamätal). Špeciálne poďakovanie patrí ochranke, ktorá strážila vstup pre zamestnancov do cirkusovej dediny a pustila dovnútra fanúšikov, ktorí mali dohodnuté zákulisie.

Ďakujem najviac Jurajovi Benčíkovi, ktorý bol mimoriadne ochotný. Vďaka nemu sme mohli zorganizovať pre 38 fanúšikov zákulisie Artistic Tent-u ako aj priame stretnutie s niektorými umelcami zo show.

A teraz rekapitulácia vo forme zaujímavých čísel. Odoslali sme 17 zásielok poštou. 10 fanúšikov si lístky prevzalo v Prešove a 5 skupiniek priamo pred predstavením. Ostatným sme lístky distribuovali v Bratislave. V hodnote vstupeniek sme urobili obrat 11 340 €. Tieto peniaze idú priamo do Cirque du Soleil. Urobili sme 7 rezervácii na 3 rôzne termíny predstavení. Na servisných poplatkoch sme zaplatili 362 €. Jednu rezerváciu nám Cirque du Soleil vybavil odoslaním lístkov poštou. Všetky ostatné rezervácie nám boli vybavené ako elektronické vstupenky. Vytelefonovali sme niekoľko desiatok minút do centrály Cirque du Soleil v Montreale – čo však nemáme zrátané ani spočítané. Na poštovné sme utratili 26,81 €. Aj tieto poplatky sme museli premietnuť do ceny lístka. Bola to akási naša réžia s ktorou sme počítali.

Ďakujeme všetkým, ktorí nám prejavili dôveru a verili v serióznosť našej ponuky FAN KLUBu Slnečného cirkusu. Najviac ma však teší, že len 12 fanúšikov nebolo na živom predstavení prvýkrát. Premiéru v Grand Chapiteau z diváckeho pohľadu zažila podstatná väčšina. A všetci mali veľký zážitok.

Hodnotenia našich fanúšikov, ktoré neboli zverejnené cez komentáre k článkom či cez sociálne siete facebook

Ak mi niekto povie o dokonalom zážitku, už si ho viem predstaviť. Corteo bolo neopísateľne nádherné predstavenie.

Martin

Až teraz sa spamätávam a píšem vám moje dojmy: skrátka bolo to úchvatné, okúzľujúce, famózne ……nezabudnuteľné. Môže ľutovať ten kto nevyužil príležitosť blízkosti tohoto svetoznámeho cirkusu.

Slnečne zdravím Marica Harčaríková

Boli sme na Slnečný cirkus prvýkrát a vyrazilo nám to dych. Je naozaj pravda, čo sa o Cirque du Soleil hovorí. Je to drahý moderný cirkus ale rozhodne sa oplatí ho vidieť. Odporúčam každému.

Pozdravuje Pavol Malík

Jednoducho krásne predstavenie vo všetkom, čo sa ako krása dá vnímať. Mimoriadne oceňujem spracovanie, rôzne detaily. Nečakal som niečo také. Je pre mňa nepredstaviteľné, ako to všetko môže byť takto možné. Živá hudba bola pre mňa prekvapením. Dokonalosť v každom detaile. Boli sme unesení.

Juríkovci Považská Bystrica

Dobrý deň, rada by som sa Vám v mene celej mojej rodiny poďakovala za sprostredkovanie vstupeniek na Corteo a tým aj za neopakovateľný zážitok! Bolo to úžasné a nezabudnuteľné, veľká vďaka.

ďakujem Šušlová

Predstaveniu Corteo sme sa začali na týchto stránkach venovať 16.11. 2010. Na možnosť živého predstavenia vo Viedni sme upozorňovali ďaleko skôr. Ako prvú informáciu sme uviedli angažmá Juraja Benčíka v show Corteo. Nasledovalo niekoľko desiatok článkov. Príchod Slnečného cirkusu do Viedne je mimoriadna príležitosť, ktorá si takúto pozornosť určite na našich stránkach zaslúžila. Hodnotím túto akciu za veľmi úspešnú a budeme v nej pokračovať. Corteo vo Viedni teraz vymeníme za Alegriu v Salzburgu.

kľúčové slová: ,
zdieľať tento článok
2 komentárov
  • dakujeme za zázitok, dufam ze sa to podari aj do Salzburgu…. tesime sa a prajeme vela uspechov…

  • JEDNYM SLOVOM MAGNIFIQUE…..určite nezabudnuteľný zážitok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *