Alegría príde na Slovensko

Autor: Alegria 4 840 zobrazení

10 Sep 2012

Najpopulárnejšia cestujúca show Slnečného cirkusu s pôvodnou hudbou Reného Duperého a v réžii Franca Dragoneho so živou hudbou s príbehom o nádeji a vytrvalosti a globálnym posolstvom pre ľudstvo prichádza do Bratislavy ako arénové turné. Po druhýkrát sa Cirque du Soleil predstaví slovenským divákom v predstavení, kde nechýbajú všetky klasické elementy, napätie, mrazenie a dych vyrážajúce cirkusové výkony. “Človek túto radosť jednoducho musí zažiť”

Sme vôbec prví, ktorí píšu o ohlásenom príchode spektakulárnej show so zážitkom na celý život. Náš Fanklub Slnečného cirkusu mimoriadne potešila správa o tom, že po vystúpeniach v okolitých mestách ako Salzburg, Viedeň, Praha, Budapešť show Alegría zavíta aj na Slovensko. Bratislava v Slovnaft Aréne bude hostiť túto show, ktorá je na svojom turné od roku 1994. Klasická show Cirque du Soleil, ktorú videlo už viac ako desať miliónov ľudí. A s vypisovaním fenomenalít môžeme pokračovať ešte na minimálne troch stranách (necháme si to na články, ktoré budú nasledovať).

Alegríu ste si mohli užiť naživo v okolitých mestách – kde sme mimochodom organizovali turnusy, taktiež v televízii na Dvojke, alebo zo záznamov DVD. Mnohým sa nezmazateľne vryla do ich predstáv a snáď každý túto show chcel vidieť naživo (azda by aj stačilo vypočuť si naživo hlavnú, rovnomennú pieseň tejto show).

Alegría je najpopulárnejšou cestujúcou show Cirque du Soleil. Mnohí si ju obľúbili. Má mnoho jedinečného a toho naj. Rozhodne sa oplatí opäť vidieť naživo predstavenie s ktorým Cirque du Soleil uviedol veľmi zreteľne svoj cieľ inšpirovať divákov, aby sa snažili byť lepšími jednotlivcami a zároveň pracovali spoločne pre prospech všetkých. Nahliadnite opäť do hrôz minulosti a veľkých možností budúcnosti. Ak ste predstavenie ešte naživo nevideli – teraz je ten správny čas.

Lístky sú už v predaji avšak fanúšikom Slnečného cirkusu oznamujeme, že sa hodláme veľmi usilovať v tom, aby sme za Fan klub Slnečného cirkusu na Slovensku získali skupinové, zľavnené a aspoň o niečo výhodnejšie lístky na túto show.

Ostaňte s nami v kontakte cez našu facebookovskú stránku https://www.facebook.com/slnecnycirkus

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)