Alegría príde na Slovensko

Matúš Kočiš
2 min čítania

Sme vôbec prví, ktorí píšu o ohlásenom príchode spektakulárnej show so zážitkom na celý život. Náš Fanklub Slnečného cirkusu mimoriadne potešila správa o tom, že po vystúpeniach v okolitých mestách ako Salzburg, Viedeň, Praha, Budapešť show Alegría zavíta aj na Slovensko. Bratislava v Slovnaft Aréne bude hostiť túto show, ktorá je na svojom turné od roku 1994. Klasická show Cirque du Soleil, ktorú videlo už viac ako desať miliónov ľudí. A s vypisovaním fenomenalít môžeme pokračovať ešte na minimálne troch stranách (necháme si to na články, ktoré budú nasledovať).

Alegríu ste si mohli užiť naživo v okolitých mestách – kde sme mimochodom organizovali turnusy, taktiež v televízii na Dvojke, alebo zo záznamov DVD. Mnohým sa nezmazateľne vryla do ich predstáv a snáď každý túto show chcel vidieť naživo (azda by aj stačilo vypočuť si naživo hlavnú, rovnomennú pieseň tejto show).

Alegría je najpopulárnejšou cestujúcou show Cirque du Soleil. Mnohí si ju obľúbili. Má mnoho jedinečného a toho naj. Rozhodne sa oplatí opäť vidieť naživo predstavenie s ktorým Cirque du Soleil uviedol veľmi zreteľne svoj cieľ inšpirovať divákov, aby sa snažili byť lepšími jednotlivcami a zároveň pracovali spoločne pre prospech všetkých. Nahliadnite opäť do hrôz minulosti a veľkých možností budúcnosti. Ak ste predstavenie ešte naživo nevideli – teraz je ten správny čas.

Lístky sú už v predaji avšak fanúšikom Slnečného cirkusu oznamujeme, že sa hodláme veľmi usilovať v tom, aby sme za Fan klub Slnečného cirkusu na Slovensku získali skupinové, zľavnené a aspoň o niečo výhodnejšie lístky na túto show.

Ostaňte s nami v kontakte cez našu facebookovskú stránku https://www.facebook.com/slnecnycirkus

kľúčové slová: ,
zdieľať tento článok
Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *