Cirque Art

Autor: o Slnečnom cirkuse 21 635 zobrazení

13 Jan 2011

Tvorba Slnečného cirkusu je umením. Divákov môže inšpirovať k vzniku krásnych diel. Nasledovný článok je prehliadkov kreslenej tvorby rôznych autorov, ktorí rôznym spôsobom priniesli na plátno niečo, čo súvisí s Cirque du Soleil.

Nasledovná galéria obrázkov je tvorba rôznych autorov na jednu jedinú tému. Na týchto stránkach FAN KLUBu Slnečného cirkusu to nemôže byť nič iné ako téma Cirque du Soleil. Galéria obsahuje rôzne kreslené obrázky vytvorené rôznymi technikami a v rôznych štýloch. Niektoré kresby sú tak moderné, že neboli vytvorené na maliarskom plátne či papieri, ale zdokonalili sa cez maximálnu presnosť farieb počítača. Autori nakreslili jednotlivé postavy z príbehov, ktoré show reprezentujú. Je pekne teda vidieť, že diváci vedia odlíšiť jednotlivé predstavenia a niet pochýb, že je zjavná jasná originalita. Každá z show Cirque du Soleil je iná prostredníctvom príbehu.

Obrázky sú prevzaté z voľne šíriteľných zdrojov na internete. Uvádzame názov obrázka tak ako sme ho našli popísaný na internete. Ako meno autora uvádzame alias resp. pseudonym.

criss_angel_by_fallenangel_089

Obrázok 1 z 50

fallenangel 089

Chceli by sme osloviť aj vás. Ak viete pekne kresliť, alebo vytvoriť niečo zaujímavé, pošlite nám to. Radi zverejníme každé dielko.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)