Corteo pre 84 Slovákov

Matúš Kočiš
4 min čítania

Na nedeľné predstavenie sme tentoraz poslali 84 fanúšikov Slnečného cirkusu. 71 z nich bolo prvýkrát pod Grand Chapiteau a bola to ich prvá živá skúsenosť s týmto cirkusom. Naplnila sa nám naša veľká túžba umožniť návštevu širokej verejnosti, ktorá bude môcť objaviť nádheru predstavenia atakujúceho všetky ľudské zmysly. Naším veľkým úspechom je vysoký záujem o zvýhodnené lístky na predstavenie z roku 2005 a ktoré malo v daný deň 2155 reprízu.

Lístky vyhradené pre fanúšikov Slnečného cirkusu sme rozdelili do dvoch sektorov 204 a 205. Nikto sa nesťažoval na výhľad. Príjemné pohodlné sedenie bolo prekvapením pre polovicu divákov. Všetci ostatní spozorneli pri slovenčine Juraja Benčíka. Áno, neuveriteľné je predsa možné. V predstavení Corteo Juraj Benčík hovorí okrem iného aj po slovensky.

[nggallery id=17]

Nasledujú reakcie niektorých divákov po predstavení:

Musím skutočne uznať, že to čo sme s manželkou videli bolo niečo neopísateľné. Z celého srdca sa chcem vášmu fanklubu veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie výnimočného zážitku. Navyše slovenčina v predstavení nás príjemne prekvapila. Sme hrdý na Juraja Benčíka a držíme mu v cirkuse palce.

Ondrej Žilina

Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie lístkov na predstavenie Corteo vo Viedni. Vo všetkom ste mali úplnú pravdu. Celá rodina sme odchádzali obohatení o zážitok na celý život. Osobne som nikdy nič podobné nevidela. S cirkusmi, ktoré chodia k nám do Bratislavy nie je čo porovnávať.

Hvizdošová Bratislava

chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie vstupeniek na slnečný cirkus….bol som tam s mojou rodinou a všetci sme boli nadšení….ja som sledoval väčšinu predstavenia s otvorenými ústami :)…… a aj Benčík zahral tú hlavnú postavu veľmi dobre…naozaj sa mi to veľmi páčilo a už teraz rozmýšlam nad tým či si neskočím pozrieť cirkus aj do salzburgu koncom roka

Peter Pospiš

chcem sa  Vám poďakovať za sprostredkovanie lístkov na cirkus. Včera sme boli obaja s manželom nadšení. Predsa len naživo je to úžasný zážitok.

S pozdravom Boledovičová

Cítim potrebu sa vám poďakovať za zorganizovanie krásneho večera na konci s dvojhodinovým bezchybným a výnimočným predstavením. Videli sme dané predstavenie nedávno v televízii no je nepopísateľné, čo sme zažili priamo naživo v hľadisku. Navyše ak sme mohli rozoznať slovenčinu v podaní Juraja Benčíka.

Viktor a Žaneta Ježekovci

Ešte raz vám chcem poďakovať za sprostredkovanie vstupeniek do Viedne – nadšené boli i moje deti a manželka.
Predstavenie je pre mňa veľkou inšpiráciou, nakoľko sa venujem kultúre. Ak bude predstavenie v blízkosti Slovenska , určite pôjdeme.

Laco Sekerka

Niet čo dodať!
Ešte raz ďakujem za vstupenky.

Marek Staňo, Košice

Tieto slová, reakcie a zážitok, ktorý Corteo zanechalo u divákov sú naším veľkým víťazstvom. Ďalší ľudia mohli objaviť to jedinečné, čo na planéte Zem existuje. Smelo môžeme vyhlásiť, že máme ďalších fanúšikov Slnečného cirkusu. Ďakujem všetkým, ktorí prispeli k úspešnej organizácii tohto eventu. Veľké ďakujem posielame Jurajovi Benčíkovi.

Naša organizácia ešte nekončí. Ešte pošleme viac ako 50 Slovákov na predstavenie 13.3. na 2173 reprízu show Corteo. Bude to posledná naša návšteva ako aj záver nášho snaženia. Zrekapitulujeme si našu organizovanú akciu. V číslach prezradíme finančný obrat, ktorý sme urobili v cene za vstupenky na predstavenie.

zdieľať tento článok
1 komentár
  • Asi existuje len jeden výraz na Corteo: hranica ľudských možností. Bolo to neuveriteľné, a tom nikto nepochopí, kým to neuvidí.

    Mali sme super miesto, aj slovenčinu sme dobre počuli :DD

    Farebný slnečný sen sa stal realitou….
    Tešíme sa do Salzburgu!!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *