CORTEO Vstupenky – všetky informácie

Autor: Corteo 8 752 zobrazení

8 Jan 2011

Corteo vo Viedni je len na skok od Bratislavy a tento článok je informáciou o tom, že môžete byť hrdí majitelia vstupeniek. Show Cirque du Soleil so slovákom Jurajom Benčíkom budete môcť vidieť naživo pod snehobielym Grand Chapiteau za 62 Eur. Stále ponúkame zvýhodnené vstupenky ako FAN KLUB na termín 13.3. (nedeľa). Posledná objednávka do 7.3.

Náš FAN KLUB Slnečného cirkusu má vyhradené miesta už len na predstavenie 13.3. Od februára budeme ponúkať  skupinovú zľavu len na termín 13.3. Avíza voľných rezervácii budú zverejnené na pravej strane našej FAN SITE.

Ak máte záujem o lístky, napíšte nám email so záväzným počtom rezervovaných lístkov a kontaktom na Vašu osobu. Email Vám potvrdíme a budeme s Vami ďalej komunikovať.

Cena vstupenky:

Pokiaľ kupujete lístky na vlastné meno nie je ich možné stornovať ani vymeniť. Ak nebudete môcť ísť, lístky kúpené cez nás, môžeme vymeniť niekomu inému a vám vrátime peniaze. Cena do rovnakej cenovej kategórie na vlastné meno stojí 91 Eur. Pri kúpe vstupenky cez náš FAN KLUB už pri dvoch kusoch ušetríte 58 Eur.

Čo je v cene vstupenky:

1        Erwachsener Gruppe @ EUR 60,00
1        E-Karte @ EUR 2,00
1        Informačná brožúra vydávaná FAN KLUBom @ EUR 0,00

Taxa 60 Eur je cena skupinovej vstupenky. Taxa 2 Eur je poplatok za vystavenie elektronickej vstupenky. Žiadne ďalšie poplatky nie sú.

Na uplatnenie zľavy nie je potrebné byť členom FAN KLUBu ani zaplatiť členský poplatok.

Vstupenka je skupinová, pre FAN KLUB Slnečného cirkusu do určeného sektora. Dostanete vstupenku v papierovej forme na konkrétne miesto.

Aká je cenová kategória a aký budem mať výhľad:

Objednávame sektor v rámci finančných možností našich fanúšikov. Jedná sa o cenovú kategóriu PRICE Level 1, ktorá sa nachádza hneď za VIP sekciou.

miesta_corteo

Na pripojenom obrázku je sekcia vyznačená modrou farbou. V tomto mieste sa oproti nachádza hudobná réžia, ktorá má rovnaký výhľad ako my. Snažíme sa zabezpečiť najlepšie možné voľné miesta.

Ako si prevezmem vstupenku:

  • lístky posielame poštou ako ceninu poistené a doporučene (poštovne je potrebné uhradiť na náš účet). Cena poštovného je približne 2,75 Eur.
  • osobne v Prešove alebo v Bratislave
  • lístky si môžete nechať u nás a prevezmete si ich pred predstavením (najneskôr hodinu pred začiatkom).

Ako bude proces rezervácie prebiehať od vášho záujmu až po vstup na show:

Zavolajte nám, alebo napíšte email v ktorom uvediete termín a počet lístkov. Nechajte na seba aj telefonický kontakt, kde vás môžeme rýchlo kontaktovať.

V okamihu, keď sa nám nazbierajú rezervácie odosielame hromadný mail. Aktuálne informácie o počte voľných rezervácii nájdete na pravej strane našej stránky. Informáciu, kedy plánujeme pristúpiť k rezervácii a objednať vstupenky dostanete telefonický alebo mailom.

Niekoľko dní čakáme na Vašu úhradu na náš účet FAN KLUBu, následne do 5 dní uhrádzame objednávku a lístky sú do 24 hodín k dispozícii. Lístky tlačíme cez náš účet v PRESS ROOM vytvorený pre náš FAN KLUB.

Hneď ako máme lístky k dispozícii posielame individuálne mail o možnosti ich prevzatia.

Potom, čo dostanete lístky, môžete očakávať mailovou formou aj informačnú brožúru (najneskôr 2 týždne pred konaním predstavenia), v ktorej nájdete okrem iného veľa užitočných informácii.

Fanúšikovia, ktorí dostali príležitosť pozrieť sa do zákulisia dostanú overovaciu správu 48 hodín pred konaním akcie. Vstup do zákulisia je na vaše meno a preto potrebujeme zistiť, či prídete. Inak ponúkneme túto možnosť niekomu ďalšiemu. Do zákulisia môže ísť len 20 fanúšikov.

Pred Grand Chapiteau sa stretneme najneskôr hodinu pred predstavením. Spoločne sa môžete zoznámiť s ostatnými fanúšikmi a následne pôjdeme do cirkusovej dediny. Je možné čas pred otvorením hľadiska využiť na nákup suvenírov alebo občerstvenie alebo obhliadku prístupnej časti cirkusovej dediny.

Po otvorení Grand Chapiteau vchádzame do hľadiska a nachádzame si svoj sektor a konkrétne miesta. Všetci sa usadíme tak, aby sme mali čo najlepší výhľad na scénu.

Po skončení predstavenia sa presunieme na vopred dohodnuté miesto, kde sa rozlúčime. Ostatní počkáme na Juraja Benčíka, ktorý nás odvedie do Artistic Tent-u.

Celý výlet ukončíme obohatení o oslnivý zážitok z predstavenia Corteo.

Čo bude v informačnej brožúre:

Možno by ste sa mali nechať prekvapiť. Môžem vám prezradiť, že bude obsahovať základné informácie o show Corteo. Informácie spojené so vstupom do Grand Chapiteau. Čo si určite nemáte zabudnúť a čo nie je dovolené alebo prísne zakázané. Nemusíte sa báť, že vo Viedni zablúdite. Brožúrka obsahuje plánik Viedne. Navigáciu pre cestu autom z Bratislavy až priamo na miesto konania predstavenia. Rovnako tiež niekoľko trás využívajúcich hromadnú dopravu vo Viedni. Náš FAN KLUB organizuje zaujímavý program deň pred konaním predstavenia. V brožúrke nájdete informácie o jednotlivých častiach, ktorých sa môžete individuálne zúčastniť podľa vlastného uváženia.

Ako sa môžem ubezpečiť, že táto ponuka je seriózna:

Po uzatvorení objednávky zverejňujeme jej číslo. Môžete si tak skontrolovať všetky údaje potrebné k prípadnému úspešnému vymáhaniu.

Sme FAN KLUB Slnečného cirkusu a organizovali sme rovnaké výlety do Salzburgu a Prahy na predstavenie Saltimbanco. Môžete si o tom prečítať na našich stránkach.

FAN KLUB Slnečného cirkusu bol založený v júny 2008, čo dokumentuje aj história článkov na stránke slnecnycirkus.sk alebo cirquedusoleil.sk.

Môžete si overiť osobu zakladateľa fanklubu Matúša Kočiša na jeho osobnej stránke matuskocis.sk.

Môžete využiť diskusiu na FACEBOOKu, a opýtať sa členov skupiny na ich skúsenosti s naším fanklubom.

Stránka FAN KLUB Slnečného cirkusu: http://www.facebook.com/#!/pages/Slnecny-cirkus/129028663793103

Skupina Chcem vidieť Juraja Benčíka v Corteo vo Viedni: http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=175314144678

Udalosť 15. februára: http://www.facebook.com/event.php?eid=155549354491194&index=1

Udalosť 27. februára: http://www.facebook.com/event.php?eid=183756251641477&index=1

Informácie pre záujemcov o skupinové lístky:

Organizátor: Matúš Kočiš – FAN KLUB Slnečného cirkusu

mobil: 0911 311 213

email: info@cirquedusoleil.sk

Miesto konania akcie: pod bielym cirkusovým stanom Grand Chapiteau, Neu Marx, 1030 Viedeň, Rakúzsko

Dátum:

1 turnus:  utorok 15. február 2011 o 19:30 (pred Grand Chapiteau najneskôr o 18:30)

2 turnus: nedeľa 27. február 2011 o 18:00 (pred Grand Chapiteau najneskôr o 17:00)

3 turnus: nedeľa 13. marec 2011 o 18:00 (pred Grand Chapiteau najneskôr o 17:00)

Cena:

Price level 1: 89 € bez zľavy (na vlastné meno), 60 € skupinová zľava (cez FAN KLUB Slnečného cirkusu)

Budete organizovať skupinové lístky aj na iný termín?

Zatiaľ ponúkame možnosť rezervácie iba na uvedené termíny, nakoľko pripravujeme program začínajúci deň pred konaním predstavenia. V prípade vysokého záujmu môžeme ponúknuť aj iný termín. O tejto možnosti budeme informovať hneď ako to bude aktuálne.

Môže sa stať, že lístky nestihnete rezervovať?

Náš FAN KLUB má vyhradený konkrétny sektor. Niekoľko lístkov v tomto sektore je podržaných pre nás do 23.2. Do tejto doby budete mať istotu rezervácie. Po tomto dátume sa podľa záujmu rozhodneme ponúkať rezervácie s rizikom, alebo vôbec. Stále vám však ostáva možnosť kúpiť si lístky na vlastné meno.

Akú zľavu dostane dieťa, študent alebo dôchodca?

Zvýhodnená cena 62 Eur platí pre jednu osobu. Žiadna zľava z hodnoty 62 Eur sa neposkytuje. Pri objednávaní vstupenky na vlastné meno má dieťa od 2 do 12 rokov vstupenku po zľave za 62 Eur. Rovnako tak študent s ISIC kartou alebo dôchodca nad 65 rokov. Na večerné predstavenia pri objednávke na vlastne meno Cirque du Soleil ponúka zľavu len pre deti do 12 rokov.

Ako je to s možnosťou účasti v zákulisí?

Do zákulisia Artistic Tent-u môže ísť skupinka maximálne 20 fanúšikov. Keďže je o lístky vysoký záujem, nie je možné túto možnosť ponúknuť všetkým. Kapacita je naplnená a do zákulisia pôjdu len tí, ktorí si vstupenky objednali a uhradili najskôr. Mrzí nás to, ale pokial si lístky rezervujete toho času, možnosť vstupu do zákulisia je už naplnená.

Ako lísky dostanem poštou?

Vhľadom na vysokú hodnotu vstupeniek ich posielame ako ceninu doporučene a zásielku poistíme. Vstupenky by ste mali obdržať v papierovej forme bezpečne zabalené v obyčajnej obálke, aby nebolo možné zistiť jej obsah a následne odoslané v špeciálnej obálke pre poistené zásielky (nie je možné otvoriť bez viditeľného poškodenia). Po obdržaní zásielky budeme prosiť poštovné uhradiť na náš účet približne v hodnote 2.75 Eur (podľa počtu vstupeniek a celkovú hodnotu na ktorú sa zásielka poistí).

Ako si overím číslo objednávky, ktoré zverejňujete pre moju rezerváciu?

Môžete napísať email na europe.tickets@cirquedusoleil.com, a požiadať o stav objednávky s číslom, ktoré uvádzame. Je potrebné email napísať v jednom zo svetových jazykov (angličtina, nemčina, francúzština). Na slovenský text pracovníci cirkusu nemusia vôbec reagovať, nakoľko mu nebudú rozumieť. Pokiaľ Vám údaje sprístupnia, môžete si skontrolovať počet lístkov, konečnú cenu a osobu, ktorá objednávku zaplatí prípadne zaplatila.

Ako vyzerá vstupenka na predstavenie?

Cirque du Soleil je prestížna celosvetová organizácia, ktorá má v tomto roku 23 rôznych show po celom svete. Rezervácia a distribúcia lístkov by nebola možná, ak by nebola elektronická. Rezerváciu realizujeme mailom a telefonicky ju uhrádzame. Po realizovaní platby sú lístky k dispozícii v elektronickej podobe. Následne ich tlačíme a distribujeme. Vstupenka na show je vytlačená farebne a prostredníctvom čiarového kódu ju použijete na prechod cez turniket.

prečítajte si ešte Smer Viedeň – Corteo

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

15 komentárov k téme CORTEO Vstupenky – všetky informácie

Avatar

Matúš Kočiš

12 01 2011 0:30

akekolvek skusenosti s objednavkou mozete pisat v podobe komentara k tomuto clanku

Avatar

Karol

8 02 2011 8:52

Nemáte prosím nejaké tipy, kde bude najlepšie vo Viedni zaparkovať? Niekde poblízku cirkusu je vraj parkovací dom… Ideme v sobotu, 19.2. pooobede, Ježiško nám doniesol lístky do rady B v sekcii 104, tak dúfam, že to bude stáť za to!

Avatar

Ondrej

9 02 2011 10:00

Objednaval som listky priamo cez web. Konkretne e-ticket, absolutne bez problemov. Takmer obratom po zaregistrovani platby prisli listky mailom. Ja by som sa chcel spytat ako to je s pripadnym fotenim? Pravdepodobne je zakazane, ze? Dakujem

Avatar

Zuzana

9 02 2011 13:22

Dobry den, ako sa vam podarilo cez ich oficialnu stranku

https://tickets.cirquedusoleil.com

objednat listky? Nam neustale vyhadzuje chybu a listky sa nam nedari kupit. Je uz predstavenie komplet vypredane?

Avatar

Karol

9 02 2011 14:23

Ja som tam tiež lístky kupoval a ide to bez problémov. Raz tam mali odkaz, že je predaj nedostupný, ale po pár minútach to išlo. Teraz som si to klikol a ide to… Nemyslím, že by predstavenie bolo komplet vypredané, napr. na budúci utorok majú kopec lístkov.

Avatar

Zuzana

9 02 2011 15:08

Pan Karol, dakujem pekne za radu, skusim znova. Od vcera som to skusala asi 15 krat a nic!

Avatar

Zuzana

11 02 2011 12:22

Konecne sa nam podarilo zohnat listky aj ked nie cez ich stranku. Uz tu taka otazka bola, ale zostala bez odpovede…Neviete ako je to s kamerovanim a fotenim?

Avatar

Ondrej

11 02 2011 13:10

to Zuzana>v pravidlach je napisane, citujem:”Cameras, video and tape recorders are strictly prohibited.” Cize je to prisne zakazane, asi to nema vyznam ani brat. Inak su tam aj dalsie zaujimave info. Opozdilcov maju pravo vpustit az cez prestavku, cize sa neoplati meskat a hlavny stan sa otvara pol hodinu pred zaciatkom, vstupne hodinu.

Avatar

Xeepeet

13 02 2011 14:29

Ako FAN KLUB Slnecneho cirkusu mame rezervovane miesta v sektore v price level 1 za cenu 62 Eur na osobu. Kontaktujte nas, ak si ich chcete objednat.
Co sa tyka parkovania…mame informacie, ze zaparkovat bude mozne priamo na ploche vedla cirkusoveho stanu zadarmo.
Kamery a fotografovanie je zakazane, ale hlavne pre maximalnu koncentraciu akrobatok, kedze ide o velmi narocne akrobacie. Audiovizualne zaznamy su zakazane a material musi ostat na mieste.
A neskore prichody su naozaj pozdrzane pri najblizsom vhodnom preruseni, tiez z dovodu koncentracie akrobatov a tiez, aby divaci neboli ruseni.
Cas pred zaciatkom odporucame vyuzit na prehliadku cirkusovej dediny

Avatar

Karol

13 02 2011 19:20

Vďaka za info. Kúsok od cirkusu som našiel nejaký parkovací dom, potom som si všimol, že toto parkovanie majú spomenuté aj na stránke cirkusu pri informáciach ako sa tam dostať.

Avatar

legnaw

16 02 2011 12:08

Po vcerajsej skusenosti s navstevou Cortea vo Viedni sa chcem podelit o skusenosti s parkingom a orientaciou v priestore…

pre prijazd do Viedne “po starej” ceste (No. 10) cez Schwechat a Simmering: http://goo.gl/0IhLp

pre pesich: ak nechate auto na Simmeringer Haupstrasse alebo Renwegu, najlepsie zidete k stanu CDS po schodoch pod stredom budovy s logom T-mobile a mierne vlavo za velkou “priemyselnou” budovou vystaviska.

parking pri stane je relativne zivelny, nie cela prazdna plocha ktoru je vidno na mape je miestom na parking, ale podoba sa to na parking pri J&T toweri v Bratislave :))
a pozor! ulica Viemarktgasse je neprejazdna takze pri prijazde z inych smerov je mozny vjazd k stanu len popod juhovychodnu tangentu A23 (ako je zvyraznene na mapke)

Avatar

Karol

16 02 2011 15:23

Včera som tiež bol na Corteo, parkoval som predsa len pri stane, ale kúsoček odtiaľ je parkovací dom, tam sa dá pohodlne zaparkovať a tých 200 metrov odtiaľ peši nie je problém. GPS bez problémov navedie…

Avatar

Zuzana

23 02 2011 15:52

Tiez sa chystame cez vikend na Coreteo, prosim Vas mozete mi niekto poradit ako je vhodne sa obliect, teda ci tam nahodou nie je prilis zima alebo naopak teplo….Dakujeeem velmi pekne…

Avatar

Karol

23 02 2011 19:12

Je tam príjemne, teplo. Vo vstupnom stane majú dokonca urobené šatne, ale tie sme nevyužili, kabáty boli na kolenách. Cirque du Soleil je ukážka skutočnej profesionality a všetko tam je eňo-ňuňo:) (až na tie ceny, ale čo už)

Avatar

Jarka

26 02 2011 20:26

Ahojte, zajtra sa tiež chystáme do Viedne. Tí, ktorí už boli, mohli by ste mi napísať, koľko asi trvá celé vystúpenie? Aby sme sa vedeli zariadiť s časom. Ďakujem

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)