Kooza vstupenky – spustená aukcia

Matúš Kočiš
9 min čítania

Kooza vo Viedni je len na skok od Bratislavy a tento článok je informáciou o tom, že môžete byť hrdí majitelia vstupeniek. Show Cirque du Soleil budete môcť vidieť naživo pod snehobielym Grand Chapiteau. Lístky ponúkame v našej internej akcii.

Prečo aukcia? Pre našich fanúšikov sme objednali minimálne 20 lístkov, aby náš fanklub mohol získať skupinovú zľavu. Niektorí naši fanúšikovia žiaľ nemôžu na predstavenie ísť. V priebehu pár dní sme nedokázali nájsť iných záujemcov. Lístky sa nedajú vrátiť a preto sme sa rozhodli vyhlásiť aukciu.

FAN KLUB Slnečného cirkusu, organizuje výlet do Viedne a návštevu predstavenia Cirque du Soleil – Kooza. Takúto akciu organizujeme už opakovane, tak sa pridajte k nám – fanúšikom Slnečného cirkusu. Všetkých 20 fanúšikov (aj lístky získané v aukcii) získa možnosť nahliadnutia do zákulisia Grand Chapiteau krátko po skončení predstavenia.

Ak máte záujem o lístky, zúčastnite sa aukcie kliknite na odkaz http://www.cirquedusoleil.sk/kooza

Cena vstupenky:

Lístok do rovnakej cenovej kategórie na vlastné meno stojí 82 Eur. Pri kúpe vstupenky cez náš FAN KLUB je cena vstupenky 72 Eur. Všetky lístky v aukcii sú uhradené a už vytlačené na lesklom papieri a v darčekovom prevedení.

Čo je v cene vstupenky:

1        Skupinový lístok @ EUR 72,00
1        E-Karte @ EUR 2,00
1        Informačná brožúra vydávaná FAN KLUBom @ EUR 0,00

Cena 72 Eur je cena skupinovej vstupenky na konkrétne miesto v hľadisku v kategórii 1 (PL1). Žiadne ďalšie poplatky nie sú. Ak získate vstupenku v aukcii, cena je pre vás konečná.

Na zúčastnenie sa aukcie nie je potrebné byť členom FAN KLUBu ani zaplatiť členský poplatok. Dostanete vstupenku v papierovej forme v darčekovom prevedení na konkrétne miesto do sektora ďalších fanúšikov Slnečného cirkusu s možnosťou ísť po predstavení do zákulisia Artistic tentu – cirkusového stavu .

Aká je cenová kategória a aký budem mať výhľad:

Objednávame prvý sektor do ktorého je ponúkaná skupinová zľava. Jedná sa o cenovú kategóriu PRICE Level 1, ktorá sa nachádza hneď za Premium sekciou.

Na prvom obrázku je sekcia vyznačená silnejšou zelenou farbou. Výhľad na manéž je znázornený na druhom obrázku.

Ako si prevezmem vstupenku:

Aukciu uzatvoríme najneskôr v stredu skoro ráno. Sledujte stránku do času, kedy bude možné prihadzovať. Tí, ktorí budú majiteľmi budeme ihneď čo najskôr kontaktovať. Vstupenku uhradíte pri preberaní v hotovosti v cene v akej ste si vstupenku vydražili.

Ako bude akcia prebiehať:

Pred Grand Chapiteau sa stretneme najneskôr hodinu pred predstavením. Spoločne sa môžete zoznámiť s ostatnými fanúšikmi a následne pôjdeme do cirkusovej dediny. Je možné čas pred otvorením hľadiska využiť na nákup suvenírov alebo občerstvenie alebo obhliadku prístupnej časti cirkusovej dediny.

Po otvorení Grand Chapiteau vchádzame do hľadiska a nachádzame si svoj sektor a konkrétne miesta. Všetci sa usadíme tak, aby sme mali čo najlepší výhľad na scénu.

Po skončení predstavenia sa presunieme na vopred dohodnuté miesto, kde sa rozlúčime. Náš priateľ Philippe Bélanger (číslo Hand to Hand) vrámci svojich možností nám umožní krátku prehliadku Artistic Tent

Celý výlet ukončíme obohatení o oslnivý zážitok z predstavenia Kooza.

Čo bude v informačnej brožúre:

Možno by ste sa mali nechať prekvapiť. Môžem vám prezradiť, že bude obsahovať základné informácie o show Kooza. Informácie spojené so vstupom do Grand Chapiteau. Čo si určite nemáte zabudnúť a čo nie je dovolené alebo prísne zakázané. Nemusíte sa báť, že vo Viedni zablúdite. Brožúrka obsahuje plánik Viedne. Navigáciu pre cestu autom z Bratislavy až priamo na miesto konania predstavenia. Rovnako tiež niekoľko trás využívajúcich hromadnú dopravu vo Viedni. V brožúrke nájdete informácie o jednotlivých miestach, ktoré môžete vo Viedni individuálne navštíviť či spoznať.

Ako sa môžem ubezpečiť, že táto ponuka je seriózna:

Po uzatvorení objednávky zverejňujeme na zabezpečenej podstránke jej číslo. Môžete si tak skontrolovať a overiť všetky nami prezentované údaje.

Sme FAN KLUB Slnečného cirkusu a organizovali sme rovnaké výlety do Salzburgu, Londýna a Prahy na rôzne predstavenia Cirque du Soleil. Môžete si o tom prečítať na našich stránkach.

FAN KLUB Slnečného cirkusu bol založený v júny 2008, čo dokumentuje aj história článkov na stránke slnecnycirkus.sk alebo cirquedusoleil.sk.

Môžete si overiť osobu zakladateľa fanklubu Matúša Kočiša na jeho osobnej stránke matuskocis.sk.

Môžete využiť diskusiu na FACEBOOKu, a opýtať sa členov skupiny na ich skúsenosti s naším fanklubom.

Stránka FAN KLUB Slnečného cirkusu: https://www.facebook.com/slnecnycirkus

Udalosť 21. mája: https://www.facebook.com/events/526778607428989/

Informácie pre záujemcov o skupinové lístky:

Organizátor: Matúš Kočiš – FAN KLUB Slnečného cirkusu

mobil: 0911 311 213

email: info@cirquedusoleil.sk

Miesto konania akcie: pod bielym cirkusovým stanom Grand Chapiteau, Neu Marx, 1030 Viedeň, Rakúzsko

Dátum:

1 termín:  streda 21. máj 2014 o 19:30 (pred Grand Chapiteau najneskôr o 18:30)

Cena:

Price level 1: 82 € bez zľavy (na vlastné meno), 74 € skupinová zľava (cez FAN KLUB Slnečného cirkusu)

Budete organizovať skupinové lístky aj na iný termín?

Zatiaľ ponúkame možnosť rezervácie iba na uvedené termíny na predstavenia konajúce sa v stredu. V prípade vysokého záujmu môžeme ponúknuť aj iný termín a iný deň okrem nedele kedy sa žiadne zľavy (a teda aj skupinové) neposkytujú.

Môže sa stať, že lístky nestihnete rezervovať?

Náš FAN KLUB má vyhradený konkrétny sektor. Niekoľko lístkov v tomto sektore je podržaných pre nás do 24.4. Do tejto doby budete mať istotu rezervácie. Po tomto dátume sa podľa záujmu rozhodneme ponúkať rezervácie s rizikom, alebo vôbec. Stále vám však ostáva možnosť kúpiť si lístky na vlastné meno.

Akú zľavu dostane dieťa, študent alebo dôchodca?

Zvýhodnená cena 74 Eur platí pre jednu osobu. Žiadna zľava z hodnoty 74 Eur sa neposkytuje. Pri objednávaní vstupenky na vlastné meno má dieťa od 2 do 12 rokov vstupenku po zľave za 72 Eur + poplatky. Rovnako tak študent s ISIC kartou alebo dôchodca nad 65 rokov.

Ako je to s možnosťou účasti v zákulisí?

Do zákulisia Artistic Tent-u môže ísť skupinka maximálne 20 fanúšikov. Nie je možné túto možnosť ponúknuť všetkým. Do zákulisia pôjdu len tí, ktorí si vstupenky objednali a uhradili najskôr.

Ako lísky dostanem poštou?

Vhľadom na vysokú hodnotu vstupeniek ich posielame ako ceninu doporučene a zásielku poistíme. Vstupenky by ste mali obdržať v papierovej forme bezpečne zabalené v obyčajnej obálke, aby nebolo možné zistiť jej obsah a následne odoslané v špeciálnej obálke pre poistené zásielky (nie je možné otvoriť bez viditeľného poškodenia). Po obdržaní zásielky budeme prosiť poštovné uhradiť na náš účet približne v hodnote 2.75 Eur (podľa počtu vstupeniek a celkovú hodnotu na ktorú sa zásielka poistí).

Ako si overím číslo objednávky, ktoré zverejňujete pre moju rezerváciu?

Môžete napísať email na groupsales@cirquedusoleil.com, a požiadať o stav objednávky s číslom, ktoré uvádzame. Je potrebné email napísať v jednom zo svetových jazykov (angličtina, nemčina, francúzština). Na slovenský text pracovníci cirkusu nemusia vôbec reagovať, nakoľko mu nebudú rozumieť. Pokiaľ Vám údaje sprístupnia, môžete si skontrolovať počet lístkov, konečnú cenu a osobu, ktorá objednávku zaplatí prípadne zaplatila.

Ako vyzerá vstupenka na predstavenie?

Cirque du Soleil je prestížna celosvetová organizácia, ktorá má v tomto roku 19 rôznych show po celom svete. Rezervácia a distribúcia lístkov by nebola možná, ak by nebola elektronická. Rezerváciu realizujeme mailom a telefonicky ju uhrádzame (prostredníctvom overenia kreditnej karty). Po realizovaní platby sú lístky k dispozícii v elektronickej podobe. Následne ich tlačíme a distribujeme. Vstupenka na show je vytlačená farebne a prostredníctvom čiarového kódu ju použijete na prechod cez turniket.

kľúčové slová: , ,
zdieľať tento článok
2 komentárov
  • Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie „Wheel of death“? Alebo je to len sucastou „arenovych“ vystupeni. Nemozem tuto info nikde najst, pretoze na oficialnom webe Kooza toto nie je zaradene medzi „acts“. Dakujem

  • Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na Quidam v Londýne. Videl som aj obidve bratislavské vytúpenia. Sú to proste umelci….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *