Kým ste z príbehov Cirque du Soleil

Karolína Šimeková
5 min čítania

Naša osobnosť nahovára veľa o tom, kto sme a čo chceme od života. Presne tak rozdielne ale charakteristické sú jednotlivé postavy v príbehoch show Cirque du Soleil. Tvorcovia show vymysleli a uviedli do života množstvo charakterov osobností v rôznych show. Keďže máte záujem o Slnečný cirkus a páči sa vám niektorá zo show určite aj preto, že v nej vystupujú skvelí herci. Stvárňujú veselé i smutné postavy. Ak ste ešte nerozmýšľali nad tým, ktorá osoba z príbehov predstavení Slnečného cirkusu sa vám najviac podobá, alebo ste ju zatiaľ ešte neobjavili, urobte si nasledovný test. Podľa preferencie jednotlivých možností môžete zistiť ktorý charakter postavy sa k vám najviac hodí. Nakoľko ste odpovedali podľa vlastného uváženia

Kvíz obsahuje osem otázok v ktorých vyberiete jednu z možných alternatív. Na konci Vám systém vyhodnotí, ktorý charakter sa k Vám hodí a zobrazí postavu s charakterom podobným tomu vášmu. Výsledkom z kvízu sa môžete pochváliť aj na obľúbenej sociálnej sieti facebook. Budete zdieľať jeden z mála zmysluplných testov. Súťaž je prezentovaná s partnerstvom japonskej automobilky infiniti. Kliknutím na nasledovný odkaz prejdete na stránku kvízu a spustite ho.

http://www.infinitiusa.com/cirquedusoleil/partnership/personality.php

Na stránke nájdete možnosť vyhrať výlet s možnosťou vidieť a zažiť Cirque du Soleil. Súťaž sa propaguje s heslom „jedna šanca, jedna cesta, jeden sen“.

Môžete si vybrať predstavenie v jednom z piatich úžasných miest. Barcelóna, Zurich, Montreal, Tokyo alebo Las Vegas. Jedinečný zážitok na štyri dni a 3 noci pre vás a vášho hosťa.

Zlou správou je však to, že táto možnosť platí iba pre osobu žijúcu v USA. Ak sa tam chcete presťahovať, alebo tam máte nejakú dobrú dušu, ktorá vám pomôže výlet vyhrať, vyplňte zopár informácii. Držíme vám všetkým palce a ak vyhráte, dajte nám vedieť. Budeme sa tešiť na vaše resumé z tohto zážitku.

Jednotlivé otázky sú napísané po anglicky. Ponúkame vám ich preklad. Vyberajte uvážlivo.

Otázka 1: Prišli ste do vášho obľúbeného múzea 20 minút pred jeho zatvorením. Máte čas iba na jednu prehliadku. Ktorú z ponúkaných by ste si vybrali?

[singlepic id=242 w=470 float=center]

Otázka 2: Ako by vás vaši priatelia opísali?

možnosti: užíva si život, dobrodružný, rodinne založený, starostlivý, múdry

[singlepic id=243 w=470 float=center]

Otázka 3: Váš káblový operátor vám ponúka nový kanál na 6 mesiacov bezplatne. Ktorý z ponúkaných by ste si vybrali?

možnosti: žiadne reality show, prírodný kanál, zábavný kanál, kanál svetovej kultúry, historický kanál

[singlepic id=244 w=470 float=center]

Otázka 4: Ako by ste opísali svoj štýl napríklad v obliekaní?

možnosti: športový, elegantný, všestranný, kultový, luxusný

[singlepic id=245 w=470 float=center]

Otázka 5: Vaša obľúbená rozhlasová stanica vám ponúka vyhrať vstupenku na koncert. Aký druh show by to mal byť, aby vás to motivovalo zavolať s cieľom vyhrať?

možnosti: TOP 40 (najhranejšie skladby), živá jazová kapela, muzikál, nejaký rock & roll, klasika s orchestrom

[singlepic id=246 w=470 float=center]

Otázka 6: Je pekné slnečné popoludnie a vy sa ho rozhodnete stráviť vonku. Ktorú z alternatív by ste preferovali?

možnosti: ísť si zabehať, ísť hocikam, pôjdete do mesta nakupovať, pôjdete na picnic s milovaným človekom, pôjdete sa pozrieť na nejakú umeleckú výstavu

[singlepic id=247 w=470 float=center]

Otázka 7: Ktorú z nasledujúcich životných skúseností považujete za najdôležitejšiu?

možnosti: vašu prvú lásku, dobrodružstvo v cudzine, kúpu vysnívaného domu, založenie rodiny, rozhodnutie nasledovať svoju vášeň

[singlepic id=248 w=470 float=center]

Otázka 8: Je nudné nedeľné popoludnie, keď zrazu začujete klopanie na dvere. Keď otvoríte, na prahu leží len biela obálka. Je označená nápisom odvážny sen. Zvedavo ju otvoríte a nájdete tam 5000 dolárový poukaz do svetovej metropoly podľa vášho výberu. Posledná jedinečná šanca. Ber alebo nechaj tak. Máte len 30 sekúnd, aby ste sa rozhodli kam pôjdete. Čo by ste si vybrali z ponúkaných možností?

[singlepic id=249 w=470 float=center]

Napíšte nám, ako ste dopadli v komentároch tohto článka, prípadne, ako sa vám tento personality quiz páčil, alebo či sa trafil do vášho charakteru.

kľúčové slová:
zdieľať tento článok
Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *