Kým ste z príbehov Cirque du Soleil

Autor: o Slnečnom cirkuse 2 849 zobrazení

12 Jan 2011

Zaujímalo vás niekedy, ku ktorej osobe z príbehov Slnenčného cirkusu máte najbližšie? Dokázali ste sa stotožniť s charakterom postavy, ktorú stvárňoval herec v predstavení. Inšpirovala vás možno postava natoľko, že ste objavili v nej, a neskôr aj v sebe, niečo zaujímavé? Prostredníctvom testu s ôsmimi otázkami sa môžete dozvedieť ktorý charakter postavy z predstavení Cirque du Soleil sa k vám hodí najviac. Spustite si test a vyberajte uvážlivo

Naša osobnosť nahovára veľa o tom, kto sme a čo chceme od života. Presne tak rozdielne ale charakteristické sú jednotlivé postavy v príbehoch show Cirque du Soleil. Tvorcovia show vymysleli a uviedli do života množstvo charakterov osobností v rôznych show. Keďže máte záujem o Slnečný cirkus a páči sa vám niektorá zo show určite aj preto, že v nej vystupujú skvelí herci. Stvárňujú veselé i smutné postavy. Ak ste ešte nerozmýšľali nad tým, ktorá osoba z príbehov predstavení Slnečného cirkusu sa vám najviac podobá, alebo ste ju zatiaľ ešte neobjavili, urobte si nasledovný test. Podľa preferencie jednotlivých možností môžete zistiť ktorý charakter postavy sa k vám najviac hodí. Nakoľko ste odpovedali podľa vlastného uváženia

Kvíz obsahuje osem otázok v ktorých vyberiete jednu z možných alternatív. Na konci Vám systém vyhodnotí, ktorý charakter sa k Vám hodí a zobrazí postavu s charakterom podobným tomu vášmu. Výsledkom z kvízu sa môžete pochváliť aj na obľúbenej sociálnej sieti facebook. Budete zdieľať jeden z mála zmysluplných testov. Súťaž je prezentovaná s partnerstvom japonskej automobilky infiniti. Kliknutím na nasledovný odkaz prejdete na stránku kvízu a spustite ho.

http://www.infinitiusa.com/cirquedusoleil/partnership/personality.php

Na stránke nájdete možnosť vyhrať výlet s možnosťou vidieť a zažiť Cirque du Soleil. Súťaž sa propaguje s heslom „jedna šanca, jedna cesta, jeden sen“.

Môžete si vybrať predstavenie v jednom z piatich úžasných miest. Barcelóna, Zurich, Montreal, Tokyo alebo Las Vegas. Jedinečný zážitok na štyri dni a 3 noci pre vás a vášho hosťa.

Zlou správou je však to, že táto možnosť platí iba pre osobu žijúcu v USA. Ak sa tam chcete presťahovať, alebo tam máte nejakú dobrú dušu, ktorá vám pomôže výlet vyhrať, vyplňte zopár informácii. Držíme vám všetkým palce a ak vyhráte, dajte nám vedieť. Budeme sa tešiť na vaše resumé z tohto zážitku.

Jednotlivé otázky sú napísané po anglicky. Ponúkame vám ich preklad. Vyberajte uvážlivo.

Otázka 1: Prišli ste do vášho obľúbeného múzea 20 minút pred jeho zatvorením. Máte čas iba na jednu prehliadku. Ktorú z ponúkaných by ste si vybrali?

question1

Otázka 2: Ako by vás vaši priatelia opísali?

možnosti: užíva si život, dobrodružný, rodinne založený, starostlivý, múdry

question2

Otázka 3: Váš káblový operátor vám ponúka nový kanál na 6 mesiacov bezplatne. Ktorý z ponúkaných by ste si vybrali?

možnosti: žiadne reality show, prírodný kanál, zábavný kanál, kanál svetovej kultúry, historický kanál

question3

Otázka 4: Ako by ste opísali svoj štýl napríklad v obliekaní?

možnosti: športový, elegantný, všestranný, kultový, luxusný

question4

Otázka 5: Vaša obľúbená rozhlasová stanica vám ponúka vyhrať vstupenku na koncert. Aký druh show by to mal byť, aby vás to motivovalo zavolať s cieľom vyhrať?

možnosti: TOP 40 (najhranejšie skladby), živá jazová kapela, muzikál, nejaký rock & roll, klasika s orchestrom

question5

Otázka 6: Je pekné slnečné popoludnie a vy sa ho rozhodnete stráviť vonku. Ktorú z alternatív by ste preferovali?

možnosti: ísť si zabehať, ísť hocikam, pôjdete do mesta nakupovať, pôjdete na picnic s milovaným človekom, pôjdete sa pozrieť na nejakú umeleckú výstavu

question6

Otázka 7: Ktorú z nasledujúcich životných skúseností považujete za najdôležitejšiu?

možnosti: vašu prvú lásku, dobrodružstvo v cudzine, kúpu vysnívaného domu, založenie rodiny, rozhodnutie nasledovať svoju vášeň

question7

Otázka 8: Je nudné nedeľné popoludnie, keď zrazu začujete klopanie na dvere. Keď otvoríte, na prahu leží len biela obálka. Je označená nápisom odvážny sen. Zvedavo ju otvoríte a nájdete tam 5000 dolárový poukaz do svetovej metropoly podľa vášho výberu. Posledná jedinečná šanca. Ber alebo nechaj tak. Máte len 30 sekúnd, aby ste sa rozhodli kam pôjdete. Čo by ste si vybrali z ponúkaných možností?

question8

Napíšte nám, ako ste dopadli v komentároch tohto článka, prípadne, ako sa vám tento personality quiz páčil, alebo či sa trafil do vášho charakteru.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)