Máme lístky na Saltimbanco

Matúš Kočiš
6 min čítania

FAN KLUB Slnečného cirkusu organizuje spoločné zúčastnenie sa na predstavení Saltimbanco v Bratislave.

Predstavenie, na ktoré máme rezervované lístky, sme vyberali podľa stabilnej členskej základne. Vybrali sme termín večerného predstavenia (20:00) 18. februára 2012 (sobota). Lístky cez nás si môže kúpiť ktokoľvek. Výhody platia pre všetkých. Vstupenky po zakúpení nebude možné vymeniť na iný termín.

Lístky do vyhradeného sektora A1 už nie sú k dispozícii. Všetky miesta boli obsadené!

Keď si kupujete lístky cez oficiálneho predajcu (ticketportal.sk) nemáte možnosť vyberať si z dočasne blokovaných miest. Tie sú určené okrem iného aj pre nás. Počas zverejnenia tejto informácie platí možnosť získať vyhradené najlepšie miesta v sektore A1 (spodné rady). Miesta sú orientované kolmo k pódiu (manéži) a poskytujú výborný výhľad bez jedinej prekážky. Nie sú situované na ploche ale jednotlivé rady stúpajú. Myslíme si, že sedenie na ploche (v rovine) nie je vhodné pre panoramatické vnímanie predstavenia. Ubezpečujeme vás, že po našich skúsenostiach našej účasti v hľadisku počas iných show máme tie najlepšie miesta.

Cena lístka 89 € (žiadna zľava avšak platia iné benefity)

Predajca lístkov – spoločnosť ticketportal, dostal od organizátora presne stanovené ceny, ktoré nie je možné už meniť. Produkcia takýchto rozmerov a v takomto obsadení a zabezpečení je finančne veľmi náročná. Všetky arénové turné v repertoári Cirque du Soleil nemajú povolené žiadne zľavy. Jedine pohybovo hendikepované osoby (vozičkári) môžu získať vstupenku do vyhradenej časti hľadiska za cenu 29 € s doprovodom, ktorý má vstup za 69 €.

Ponuka vstupov prostredníctvom FAN KLUBu Slnečného cirkusu je pre všetkých (s výnimkou spomínaných vozičkárov) za rovnakú cenu. A teda aj deti, študenti a dôchodcovia.

Vyvíjali sme úsilie pravidlo neposkytovania zliav na arénové predstavenia zmeniť. Výnimku pre náš FAN KLUB sa nám nepodarilo zrealizovať. Prinášame vám však iné benefity. Po dohode s organizátorom ako aj Cirque du Soleil vydávame informačný bulletin, ktorý bude okrem vstupenky archívnou spomienkou na túto udalosť.

Informačný bulletin okrem iného bude obsahovať informácie o predstavení Saltimbanco – kompletný itinerár (tour plán) všetky zastávky od roku 1992, aktuálne obsadenie artistov, hercov, spevákov a muzikantov, informácie o tvorcoch predstavenia, popis charakterov postáv, zoznam a definície prezentovaných cirkusových čísel (actov), informácie pre fanúšikov Cirque du Soleil, fotografie, predstavenie, popis a prezentácia Cirque du Soleil, zoznam aktuálnych predstavení Cirque du Soleil v roku 2011 a 2012, história Cirque du Soleil, hudobná a filmová produkcia Cirque du Soleil, články zo stránky FANKLUBU Slnečného cirkusu.

Prečo ísť na Saltimbanco s nami

  • bezproblémové získanie vstupu do vyhradeného sektora FAN KLUBu Slnečného cirkusu s najlepším výhľadom
  • možnosť výmeny vstupenky aj po jej zakúpení
  • okrem predstavenia Saltimbanco, zažijete neopakovateľnú atmosféru
  • stretnete sa s ostatnými fanúšikmi Cirque du Soleil
  • získate informačný bulettin s množstvom informácii o predstavení
  • vstup na sprievodné akcie (v príprave)
  • uvidíte/zažijete to, čo by ste bežne nemali možnosť vidieť/zažiť

Ak uvažujete o predstavení Cirque du Soleil – Saltimbanco máte dve možnosti. Kúpte si vstupenku cez FAN KLUB Slnečného cirkusu a získate zaujímavé benefity, alebo cez oficiálneho predajcu (ticketportal.sk) akceptovaním podmienok predaja a rezervácie. Cena vstupného je rovnaká v oboch prípadoch.

Show Saltimbanco berie divákov na alegorickú a akrobatickú cestu do srdca veľkomesta. Je najstarším predstavením v repertoári Cirque du Soleil. Predstavuje overenú klasiku s nadčasovou a aktuálnou témou aj dnes v uponáhľanom svete.

Ak máte záujem získať vstupenky cez Fanklub Slnečného cirkusu ozvite sa nám, aby sme vám ich vedeli zabezpečiť. K dispozícii máme 100 rezervovaných miest. Cenu vstupného je potrebné uhradiť vopred, na základe čoho dostanete certifikát (záväzné potvrdenie) o vlastníctve konkrétneho miesta v hľadisku. Originálne vstupenky získate najneskôr mesiac po ich uhradení.

Kde sme už boli

V Salzburgu na Saltimbanco

Cez víkend 16. a 17. 1. 2010 sme pripravili špeciálnu akciu s cestou Košice Salzburg a späť s plánom vidieť rozšafnú show Saltimbanco v Salzburg aréne. Cesta je plánovaná autobusom a celkové cestovné náklady vrátane vstupenky sú 230 € (+ 54 € ubytovanie).

Boli sme na Saltimbanco v Prahe

To, čo za niečo stojí, prichádza do Prahy. A je to tu. Praha je potvrdená a my opäť ako FAN KLUB organizujeme hromadný zájazd na show Slnečného cirkusu – na rozšafnú show Saltimbanco.

Videli sme Juraja Benčíka vo Viedni – Corteo

Len nedávno koncom februára 2011 sme veľmi úspešne poslali 189 Slovákov do Viedne na Corteo. V snehobielom cirkusovom stane zažili naši fanúšikovia oslnivú show.

Nedávno sme boli opäť v Salzburgu na Alegriu

Alegria v Rakúzsku bola príjemným prekvapením. Konali sa 2 turnusy a celkovo sa tejto organizovanej akcie zúčastnilo 17 fanúšikov. Záujem ovplyvnil aj fakt, že Alegria bude hosťovať aj vo Viedni a v Prahe. Organizovať skupinové zájazdy budeme aj sem.

kľúčové slová: , ,
zdieľať tento článok
1 komentár
  • ja som videla Saltimbanco v Prahe a Alegriu v Salzburgu….velmi rada by som videla Corteo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *