Michael Jackson v Las Vegas

Monika Feiertag
1 min čítania

Po obrovskom úspechu turné „Immortal“ prezradil prezident Cirque du Soleil novinky o chystanom novom vystúpení, ktorého dátum premiéry je plánovaný v máji 2013 v  Mandalay Bay.
Je nemožné si popliesť tieto dve Michael Jackson vystúpenia, „Immortal“ je skôr ako rockový koncert kdežto nové vystúpenie bude skôr divadelné.
„Už sme sa naučili z predchádzajúcich vystúpení, že ľudia chcú počuť a vidieť jeho kompletné hity. Nechcú zmes piesní, chcú celú pieseň. Takže tejto divadelnej verzii to nebude 23 pesničiek. Pravdepodobne budeme mať menej, ale hrať budeme naplno.“

„Žiadny z aktov z terajšieho turné nebude použitý v novej divadelnej verzii. Všetky akty budú úplne nové, nič čo by mohlo byť predtým videné.“

Medzičasom Michael Jackson THE IMMORTAL WORLD TOUR dosahuje veľký záujem a úspech v Európe, takže plánované turné bolo predĺžené až do roku 2014. Okrem Európy pocestuje Slnečný cirkus s predstavením aj do Južnej Ameriky a Ázie. Potom sa opäť vráti do Ameriky a Európy na miesta, kde bolo predstavenie úspešné.

http://www.lasvegassun.com/news/2012/nov/12/cirque-du-soleil-plots-michael-jackson-show-post-z/

zdroj www.lasvegassun.com

zdieľať tento článok
Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *