Michael Jackson v Las Vegas

Autor: MJ The Immortal World Tour 2 177 zobrazení

13 Nov 2012

Je známe, že Cirque du Soleil plánuje svoje veľkolepé nesmrteľné predstavenie usídliť do Las Vegas. Show postavená na hitoch Michaela Jacksona už mala dátum premiéry máj 2013 v Mandalay Bay, avšak to sa neudeje. Michael Jackson THE IMMORTAL WORLD TOUR dosahuje veľký záujem a úspech v Európe a plánované turné bolo predĺžené až do roku 2014. Okrem Európy Slnečný cirkus s predstavením pocestuje aj do Južnej Ameriky a Ázie. Potom sa opäť vráti do Ameriky a Európy na miesta, kde bolo predstavenie úspešné a bude tu môcť mať dlhšie angažmán.

Po obrovskom úspechu turné „Immortal“ prezradil prezident Cirque du Soleil novinky o chystanom novom vystúpení, ktorého dátum premiéry je plánovaný v máji 2013 v  Mandalay Bay.
Je nemožné si popliesť tieto dve Michael Jackson vystúpenia, „Immortal“ je skôr ako rockový koncert kdežto nové vystúpenie bude skôr divadelné.
„Už sme sa naučili z predchádzajúcich vystúpení, že ľudia chcú počuť a vidieť jeho kompletné hity. Nechcú zmes piesní, chcú celú pieseň. Takže tejto divadelnej verzii to nebude 23 pesničiek. Pravdepodobne budeme mať menej, ale hrať budeme naplno.“

„Žiadny z aktov z terajšieho turné nebude použitý v novej divadelnej verzii. Všetky akty budú úplne nové, nič čo by mohlo byť predtým videné.“

Medzičasom Michael Jackson THE IMMORTAL WORLD TOUR dosahuje veľký záujem a úspech v Európe, takže plánované turné bolo predĺžené až do roku 2014. Okrem Európy pocestuje Slnečný cirkus s predstavením aj do Južnej Ameriky a Ázie. Potom sa opäť vráti do Ameriky a Európy na miesta, kde bolo predstavenie úspešné.

http://www.lasvegassun.com/news/2012/nov/12/cirque-du-soleil-plots-michael-jackson-show-post-z/

zdroj www.lasvegassun.com

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)