Objavte hudbu z predstavenia Amaluna

Matúš Kočiš
2 min čítania

Aj v predstavení Amaluna sa objavuje živá kapela. Prvýkrát však je táto kapela čisto ženská. Hudobníčky hrajú moderné skladby v štýle progresívneho rocku. Hudobníčky nájdete za bicími, klávesami či perkusiami. Dievčatá hrajú aj na violončelo a gitary. Jedna vokalistka. Amaluna uvoľňuje energiu v podaní rockového zvuku ženského pokolenia.

 

To je zďaleka edgiest práce Cirque du Soleil má urobiť, aby dáta. Nenechajte si ujsť túto príležitosť, aby si ju domov!

Skladatelia BOB & BILL (Guy Dubuc a Marc Lessard – zložili hudbu aj k predstaveniu Totem) boli priviezol s poslaním vytvoriť jedinečný, surový zvuk pre Amaluna, a prekvapiť prostredníctvom nečakané. Oni uspeli v rozvíjajúcej sa Cirque du Soleil hudbu začlenením ťažké skalné vplyvom a temperamentný all-dievčenské kapela. To je zďaleka edgiest práce Cirque du Soleil má urobiť, aby dátum: gitara-orientovaný elektronický hymna.

Amaluna prvýkrát, kedy Cirque du Soleil zobraziť pracuje s all-ženské skupiny hudobníkov. So silnými súčasných gitár, celkový zvuk je rozhodne moderná. Basa, bicie, violončelo, spev, klávesy, perkusie podpora gitary v poskytovaní priameho hudbu bez príkras. „Chceli sme, aby sa uvoľnil silu v surovom stave, že umelci a hudobníci priniesť na javisko,“ vysvetľujú BOB a Bill. BOB & BILL sú známe pre svoju schopnosť k rozostreniu hranice medzi žánrami a štýlmi, ktoré vytvoríte zložito tkané vizuálny štýl, ktorý podporuje prehliadka rozprávania.

Skladby:

 1. ALL COME TOGETHER (5:54)
 2. ELMA OM MI LIZE (3:35)
 3. TEMPEST (4:23)
 4. ENCHANTED REUNION (5:41)
 5. FLY AROUND (3:45)
 6. HOPE (3:28)
 7. O MA LEY (4:29)
 8. BURN ME UP (3:44)
 9. WHISPER (4:41)
 10. RUNNING ON THE EDGE (4:00)
 11. ENA FEE ALYNE (3:38)
 12. CREATURE OF LIGHT (4:51)
 13. MUTATION (3:43)
 14. RUN (4:23)
Celkový čas: 60:15

Hudba a text: BOB & BILL

Objavte všetko o hudbe Amaluna a potok na album zadarmo!

Získajte album dnes: Cirque du Soleil Boutique len za $ 15.00 USD!

kľúčové slová: ,
zdieľať tento článok
Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *