Prvých 25 fanúšikov videlo Corteo

Matúš Kočiš
2 min čítania

Včera (15. februára) sme boli vo Viedni na Corteo. Nášho prvého výletu za slovenským klaunom sa zúčastnilo 25 slovenských fanúšikov. Prvý turnus sme naplánovali na utorok a predsa sa nám podarilo naplniť aj tento prvý turnus. Pod snehobielym Grand Chapiteau sa 15. februára 2011 odohrávala už 2138 repríza predstavenia Cirque du Soleil. Nenastali žiadne komplikácie a všetko sa uskutočnilo, podľa scenára.

[singlepic id=302 w=300 h= float=center]

Všetci si prevzali naše skupinové vstupenky. Každý stihol začiatok predstavenia a našiel si pohodlné sedenie s výborným výhľadom. Nikto si na výhľad nesťažoval. Všetci noví fanúšikovia boli prvýkrát na živom predstavení (a že vraj nie na poslednom). Rovnako tiež videli Juraja Benčína priamo v akcii. Na tomto predstavení stvárňoval Bieleho klauna. Dvadsať fanúšikov sa pozrelo aj do zákulisia a s Jurajom sa stretlo osobne. Aj tento plán v našom turnuse vyšiel. A takto sa celý výlet úspešne ukončil. Každý bude už len spomínať.

[singlepic id=303 w=300 h= float=center]

V nedeľu 27. februára posielame na predstavenie 84 fanúšikov. Druhý turnus sme vybrali na nedeľu. Víkend vyhovoval veľkému počtu našich fanúšikov. Nazbierali sme takmer sto fanúšikov. Keď to spojíme s prvým turnusom, tak sme do Viedne poslali už 109 fanúšikov. A to ešte máme v zálohe tretí turnus 13. marca. Stále je možné ho využiť. Môžete sa pridať k fanúšikom Slnečného cirkusu. Ak ste ho už videli, napíšte nám vaše pocity a hodnotenia mailom, alebo ako príspevok do diskusie.

kľúčové slová: , , ,
zdieľať tento článok
Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *