Prvých 25 fanúšikov videlo Corteo

Autor: Corteo| FAN KLUB| Juraj Benčík v Cirque 3 512 zobrazení

16 Feb 2011

Prvýkrát vo Viedni na oslnivom predstavení. Najlepší artisti, herci, speváci a muzikanti 28 národností. Medzi nimi slovák Juraj Benčík a 25 fanúšikov Slnečného cirkusu. V jednej show pre všetky ľudské zmysly v jazyku emócii. FAN KLUB bol na svojom prvom výjazde za show Corteo.

Včera (15. februára) sme boli vo Viedni na Corteo. Nášho prvého výletu za slovenským klaunom sa zúčastnilo 25 slovenských fanúšikov. Prvý turnus sme naplánovali na utorok a predsa sa nám podarilo naplniť aj tento prvý turnus. Pod snehobielym Grand Chapiteau sa 15. februára 2011 odohrávala už 2138 repríza predstavenia Cirque du Soleil. Nenastali žiadne komplikácie a všetko sa uskutočnilo, podľa scenára.

img_0882

Všetci si prevzali naše skupinové vstupenky. Každý stihol začiatok predstavenia a našiel si pohodlné sedenie s výborným výhľadom. Nikto si na výhľad nesťažoval. Všetci noví fanúšikovia boli prvýkrát na živom predstavení (a že vraj nie na poslednom). Rovnako tiež videli Juraja Benčína priamo v akcii. Na tomto predstavení stvárňoval Bieleho klauna. Dvadsať fanúšikov sa pozrelo aj do zákulisia a s Jurajom sa stretlo osobne. Aj tento plán v našom turnuse vyšiel. A takto sa celý výlet úspešne ukončil. Každý bude už len spomínať.

img_0883

V nedeľu 27. februára posielame na predstavenie 84 fanúšikov. Druhý turnus sme vybrali na nedeľu. Víkend vyhovoval veľkému počtu našich fanúšikov. Nazbierali sme takmer sto fanúšikov. Keď to spojíme s prvým turnusom, tak sme do Viedne poslali už 109 fanúšikov. A to ešte máme v zálohe tretí turnus 13. marca. Stále je možné ho využiť. Môžete sa pridať k fanúšikom Slnečného cirkusu. Ak ste ho už videli, napíšte nám vaše pocity a hodnotenia mailom, alebo ako príspevok do diskusie.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)