Quidam vstupenky 54 Eur – všetky informácie

Matúš Kočiš
8 min čítania

Náš FAN KLUB Slnečného cirkusu má vyhradené miesta na predstavenie Quidam vo Viedni.  Ponúkame skupinovú zľavu na termín 14.9. (sobota).

Ak máte záujem o lístky, napíšte nám email so záväzným počtom rezervovaných lístkov a kontaktom na Vašu osobu. Email Vám potvrdíme a budeme s Vami ďalej komunikovať. Chceme organizovať aj dopravu autokarom alebo minibusom z Bratislavy pred Wiener Stadthalle a späť (ak sa nenaplní potrebný minimálny počet pôjdeme vlakom z hlavnej stanice Bratislava do Viedne a metrom k Halle D)

Cena vstupenky:

Pokiaľ kupujete lístky na vlastné meno nie je ich možné stornovať ani vymeniť. Ak nebudete môcť ísť, lístky kúpené cez nás, môžeme vymeniť niekomu inému a vám vrátime peniaze.

Čo je v cene vstupenky:

1        vstup na tribúnu Parterre Sud Osttribune 6 (rady 23-25). 54 Eur

 

Cena 54 Eur, je vrátane všetkých poplatkov za „papierový lístok“ na konkrétne sedadlo. Žiadne ďalšie poplatky nie sú.

Na uplatnenie zľavy nie je potrebné byť členom FAN KLUBu ani zaplatiť členský poplatok.

Vstupenka je skupinová, pre FAN KLUB Slnečného cirkusu do určeného sektora. Dostanete vstupenku v papierovej forme na konkrétne miesto.

Aká je cenová kategória a aký budem mať výhľad:

Objednávame sektor v rámci finančných možností našich fanúšikov. Na rovnakom mieste sme boli v tejto istej aréne na predstavenie Michael Jackson The Immortal world tour a môžete si ich pozrieť tu

Na pripojenom obrázku je sekcia vyznačená červenou farbou. V tomto mieste je sedenie mimo plochy na tribúne s priamym pohľadom na javisko. Snažíme sa zabezpečiť najlepšie možné voľné miesta.

Ako si prevezmem vstupenku:

  • lístky posielame poštou ako ceninu poistené a doporučene (poštovne je potrebné uhradiť na náš účet). Cena poštovného je približne 2,75 Eur.
  • osobne v Prešove alebo v Bratislave
  • lístky si môžete nechať u nás a prevezmete si ich pred predstavením (najneskôr hodinu pred začiatkom).

Ako bude proces rezervácie prebiehať od vášho záujmu až po vstup na show:

Zavolajte nám, alebo napíšte email v ktorom uvediete termín a počet lístkov. Nechajte na seba aj telefonický kontakt, kde vás môžeme rýchlo kontaktovať.

V okamihu, keď sa nám nazbierajú rezervácie odosielame hromadný mail. Aktuálne informácie o počte voľných rezervácii nájdete na pravej strane našej stránky. Informáciu, kedy plánujeme pristúpiť k rezervácii a objednať vstupenky dostanete telefonický alebo mailom.

Niekoľko dní čakáme na Vašu úhradu na náš účet FAN KLUBu, následne do 5 dní uhrádzame objednávku a lístky sú do 24 hodín k dispozícii. Lístky nám prevádzkovateľ haly Wiener Stadthalle posiela poštou (vy toto poštovné neplatíte).

Hneď ako máme lístky k dispozícii posielame individuálne mail o možnosti ich prevzatia.

Potom, čo dostanete lístky, môžete očakávať mailovou formou aj informačnú brožúru (najneskôr 2 týždne pred konaním predstavenia), v ktorej nájdete okrem iného veľa užitočných informácii.

Ako fanúšikovia Cirque du Soleil sa pokúsime po predstavení stretnúť s artistami a umelcami. Máte možnosť zažiť osobný kontakt s výnimočnými ľudmi a získať od nich na pamiatku autogram.

Na predstavenie plánujeme organizovať autokar (minibus). O tejto možnosti budeme každého ešte individuálne informovať. Za smerodajné však berte, že sa ako skupinka fanúšikov stretneme v dohodnutom čase na hlavnej stanici v Bratislave, kde pôjdeme vlakom do Viedne a následne metrom až k Wiener Stadthalle. Nikto nepôjde sám, aby nezablúdil. Cesta je overená – už sme tu boli :). Čas naplánujeme tak, aby sme boli už hodinu pred začiatkom predstavenia v halle podľa času pravidelných príchodov a odchodov spojov. Je možné čas pred otvorením hľadiska využiť na nákup suvenírov alebo občerstvenie.

Po predstavení sa spoločne vrátime do Bratislavy. Celý výlet ukončíme obohatení o oslnivý zážitok z predstavenia Quidam.

Čo bude v informačnej brožúre:

Možno by ste sa mali nechať prekvapiť. Môžem vám prezradiť, že bude obsahovať základné informácie o show Quidam. Informácie spojené so vstupom na takýto typ predstavenia. Čo si určite nemáte zabudnúť a čo nie je dovolené alebo prísne zakázané. Nemusíte sa báť, že vo Viedni zablúdite. Brožúrka obsahuje plánik Viedne. Navigáciu pre cestu autom z Bratislavy až priamo na miesto konania predstavenia. Rovnako tiež niekoľko trás využívajúcich hromadnú dopravu vo Viedni. V brožúrke nájdete informácie o jednotlivých častiach, ktorých sa môžete individuálne zúčastniť podľa vlastného uváženia.

Ako sa môžem ubezpečiť, že táto ponuka je seriózna:

Po uzatvorení objednávky zverejňujeme jej číslo. Môžete si tak skontrolovať všetky údaje pre overenie serióznosti tejto ponuky.

Sme FAN KLUB Slnečného cirkusu a organizovali sme rovnaké výlety do Salzburgu, Viedne, Londýna a Prahy na predstavenie Saltimbanco, Kooza, Alegria, Michael Jackson Immortal World Tour a Corteo. Môžete si o tom prečítať na našich stránkach.

FAN KLUB Slnečného cirkusu bol založený v júny 2008, čo dokumentuje aj história článkov na stránke slnecnycirkus.sk alebo cirquedusoleil.sk.

Môžete si overiť osobu zakladateľa fanklubu Matúša Kočiša na jeho osobnej stránke matuskocis.sk.

Môžete využiť diskusiu na FACEBOOKu, a opýtať sa členov skupiny na ich skúsenosti s naším fanklubom.

Stránka FAN KLUB Slnečného cirkusu: https://www.facebook.com/slnecnycirkus

Udalosť 14. septembra: https://www.facebook.com/events/355420274584703/

Udalosť 11. az 15. septembra: https://www.facebook.com/events/334225953357845/

Informácie pre záujemcov o skupinové lístky:

Organizátor: Matúš Kočiš – FAN KLUB Slnečného cirkusu

mobil: 0911 311 213

email: info@cirquedusoleil.sk

Miesto konania akcie: Wiener Stadthalle – Halle D, Dr. Roland Rainer Platz, 1150 Viedeň, Rakúzsko

Dátum:

sobota 14. september 2013 o 16:00 (pred Wiener Stadthalle najneskôr o 15:00)

Cena:

54 € skupinová zľava (cez FAN KLUB Slnečného cirkusu)

Budete organizovať skupinové lístky aj na iný termín?

Zatiaľ ponúkame možnosť rezervácie iba na uvedený termín. V prípade vysokého záujmu môžeme ponúknuť aj iný termín. O tejto možnosti budeme informovať hneď ako to bude aktuálne.

Môže sa stať, že lístky nestihnete rezervovať?

Náš FAN KLUB má vyhradený konkrétny sektor. Niekoľko lístkov v tomto sektore je podržaných pre nás do 28.8. Do tejto doby budete mať istotu rezervácie. Po tomto dátume sa podľa záujmu rozhodneme ponúkať rezervácie s rizikom, alebo vôbec. Stále vám však ostáva možnosť kúpiť si lístky na vlastné meno.

Akú zľavu dostane dieťa, študent alebo dôchodca?

Zvýhodnená cena 54 Eur platí pre jednu osobu. Žiadna zľava z hodnoty 54 Eur sa neposkytuje.

Ako lísky dostanem poštou?

Vhľadom na vysokú hodnotu vstupeniek ich posielame ako ceninu doporučene a zásielku poistíme. Vstupenky by ste mali obdržať v papierovej forme bezpečne zabalené v obyčajnej obálke, aby nebolo možné zistiť jej obsah a následne odoslané v špeciálnej obálke pre poistené zásielky (nie je možné otvoriť bez viditeľného poškodenia). Po obdržaní zásielky budeme prosiť poštovné uhradiť na náš účet približne v hodnote 2.75 Eur (podľa počtu vstupeniek a celkovú hodnotu na ktorú sa zásielka poistí).

Ako si overím číslo objednávky, ktoré zverejňujete pre moju rezerváciu?

Môžete napísať email na d.loran@stadthalle.com, a požiadať o stav objednávky s číslom, ktoré uvádzame. Je potrebné email napísať v jednom zo svetových jazykov (angličtina, nemčina). Na slovenský text pracovníci nemusia vôbec reagovať, nakoľko mu nebudú rozumieť. Pokiaľ Vám údaje sprístupnia, môžete si skontrolovať počet lístkov, konečnú cenu a osobu, ktorá objednávku zaplatí prípadne zaplatila.

kľúčové slová: , , ,
zdieľať tento článok
Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *