Smer Salzburg – Alegria

Matúš Kočiš
2 min čítania

Fan klub Slnečného cirkusu nedostal od tour manažéra show Alegria žiadne zvýhodnené lístky na predstavenia. Neuspeli sme ani u oficiálneho predajcu lístkov. Predstavenie hosťuje v Salzburgu po dobe štyroch dní v celkovo siedmich predstaveniach. O lístky je vysoký záujem, z posledných informácii sú lístky stále k dispozícii a v predaji.

Preverili sme si možnosti prevzatia lístkov od oficiálneho predajcu a zistili sme, že je nevýhodná, čo sa týka servisných poplatkov.

Ďalsia ponuka je tento odkaz http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/cirque-du-soleil-alegria-salzburg-salzburgarena-84836/event.html cez sprostredkovateľa – spoločnosť Eventim SK, s.r.o.

Lístky sú drahšie približne o jedno euro, ale aj tak by ste na servisných poplatkoch zaplatili pôvodne oveľa viac. Rezervujte si teda lístky cez stránku eventim.sk a vyzdvihnite si ich na niektorých pobočkách tejto spoločnosti na Slovensku (predajné miesta Slovensko). Posledné lístky, ktoré sme si zakúpili do Salzburgu sme si vyzdvihli v Bratislave na Obchodnej 4 (Svet knihy). Cena vstupenky, ktorá je zobrazená pri tejto akcii na stránkach eventim.sk je konečná a nemení sa. Vstupné je podľa vášho výberu v troch cenových kategóriách (56,28 EUR, 78,78 EUR, 95,65 EUR) s možnosťou zľavy pre dieťa do 12 rokov. V prípade, že máte problémy pri zakúpení vstupeniek cez stránku eventim, pomôžeme vám.

Vzhľadom k tomu, že do európskeho turné pribudla zastávka vo Viedni, turnus do Salzburgu je ukončený. Viedeň je pre Bratislavčana ideálna bez potreby ubytovania a dlhšej dopravy. Vrámci organizácie turnusov na predstavenie Alegria sa teda budeme ďalej sústrediť na Viedeň a termín 22 a 23 jún 2012. V novembri 2011 prinesieme informácie a začneme s organizáciou turnusu na predstavenie Alegria do Viedne.

Všetci, ktorí sa prihlásili na turnus do Salzburgu idú individuálne. Ak sa chcete spojiť s fanúšikmi, ktorí si zakúpili vstupenky na rovnaký termín predstavenia, napíšte nám a spojíme vás. Akékoľvek ďalšie informácie poskytujeme individuálne prostredníctvom emailu alebo telefonicky


Matúš Kočiš
info@cirquedusoleil.sk
0911 311 213

Prajeme hodnotný umelecký zážitok a šťastnú cestu domov. Tešíme sa na vaše postrehy, dojmy a zážitky.

kľúčové slová: , ,
zdieľať tento článok
2 komentárov
  • Neopakovatelne,uzasne dokonale!!! Jednoducho ta najvacsia radost – ALEGRIA!!!

  • áno áno musím suhlasit, bola som , videla som, žasla som

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *