Smer Salzburg – Alegria

Autor: Alegria| FAN KLUB| Show 6 185 zobrazení

22 Sep 2011

Zverejňujeme posledné informácie o turnuse na predstavenie Alegria v Salzburg Aréne. Prinášame informácie o najvýhodnejšom zakúpení lístkov na predstavenie Alegria v Salzburgu. Vstupenky sú stále k dispozícii. Turnus uzatvárame a prajeme hodnotný umelecký zážitok.

Fan klub Slnečného cirkusu nedostal od tour manažéra show Alegria žiadne zvýhodnené lístky na predstavenia. Neuspeli sme ani u oficiálneho predajcu lístkov. Predstavenie hosťuje v Salzburgu po dobe štyroch dní v celkovo siedmich predstaveniach. O lístky je vysoký záujem, z posledných informácii sú lístky stále k dispozícii a v predaji.

Preverili sme si možnosti prevzatia lístkov od oficiálneho predajcu a zistili sme, že je nevýhodná, čo sa týka servisných poplatkov.

Ďalsia ponuka je tento odkaz http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/cirque-du-soleil-alegria-salzburg-salzburgarena-84836/event.html cez sprostredkovateľa – spoločnosť Eventim SK, s.r.o.

Lístky sú drahšie približne o jedno euro, ale aj tak by ste na servisných poplatkoch zaplatili pôvodne oveľa viac. Rezervujte si teda lístky cez stránku eventim.sk a vyzdvihnite si ich na niektorých pobočkách tejto spoločnosti na Slovensku (predajné miesta Slovensko). Posledné lístky, ktoré sme si zakúpili do Salzburgu sme si vyzdvihli v Bratislave na Obchodnej 4 (Svet knihy). Cena vstupenky, ktorá je zobrazená pri tejto akcii na stránkach eventim.sk je konečná a nemení sa. Vstupné je podľa vášho výberu v troch cenových kategóriách (56,28 EUR, 78,78 EUR, 95,65 EUR) s možnosťou zľavy pre dieťa do 12 rokov. V prípade, že máte problémy pri zakúpení vstupeniek cez stránku eventim, pomôžeme vám.

Vzhľadom k tomu, že do európskeho turné pribudla zastávka vo Viedni, turnus do Salzburgu je ukončený. Viedeň je pre Bratislavčana ideálna bez potreby ubytovania a dlhšej dopravy. Vrámci organizácie turnusov na predstavenie Alegria sa teda budeme ďalej sústrediť na Viedeň a termín 22 a 23 jún 2012. V novembri 2011 prinesieme informácie a začneme s organizáciou turnusu na predstavenie Alegria do Viedne.

Všetci, ktorí sa prihlásili na turnus do Salzburgu idú individuálne. Ak sa chcete spojiť s fanúšikmi, ktorí si zakúpili vstupenky na rovnaký termín predstavenia, napíšte nám a spojíme vás. Akékoľvek ďalšie informácie poskytujeme individuálne prostredníctvom emailu alebo telefonicky


Matúš Kočiš
info@cirquedusoleil.sk
0911 311 213

Prajeme hodnotný umelecký zážitok a šťastnú cestu domov. Tešíme sa na vaše postrehy, dojmy a zážitky.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

2 komentárov k téme Smer Salzburg – Alegria

Avatar

Tibor

8 10 2011 23:39

Neopakovatelne,uzasne dokonale!!! Jednoducho ta najvacsia radost – ALEGRIA!!!

Avatar

Lucia

1 03 2012 16:03

áno áno musím suhlasit, bola som , videla som, žasla som

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)