Smer Viedeň THE IMMORTAL World Tour

Autor: FAN KLUB| MJ The Immortal World Tour 3 527 zobrazení

3 Nov 2012

Poďte s nami na fenomenálnu show Michael Jackson THE IMMORTAL World Tour. Nesmrteľné svetové turné od Cirque du Soleil. Zmysel a genialita vzkrieseného kráľa popu, väčšia než sám život. Jedna z najnovších predstavení Cirque du Soleil v tomto roku, pre vás naživo len kúsok od Bratislavy.

Strhujúca fúzia vizuálov tanca, hudby a fantázie, ktorá vtiahne divákov do tvorivého sveta Michaela Jacksona a doslova zmení jeho podpis v nás, ktorí si ho tak dobre pamätáme. Predstavenie Michael Jackson THE IMMORTAL World Tour je pre celoživotných Michaelových fanúšikov, pre tých, ktorých jeho tvorivý duch ovplyvnil, rovnako pre tých, ktorí budú na jeho predstavení po prvýkrát. Show zachytáva podstatu, dušu a inšpiráciu kráľa popu. Oslavuje jeho posolstvo, ktoré pokračuje a bude prekonávať ďalšie generácie.

Immortal World Tour sa odohráva vo fantasy ríši, kde môžeme odhaliť, čo Michaela inšpirovalo, čo bolo jeho tvorivým zdrojom. Tajomstvo jeho vnútorného sveta bude odhalené – jeho láska k hudbe, tancu, rozprávky a kúzla, a krehká krása prírody.

Piliermi nesmrteľného World Tour sú Michaelove silné texty, inšpirujúca hudba a hnacia sila, ktorá priviedla k životu mimoriadne výkony artistov v dych vyrážajúcich intenciách. Bude tak precítená, že energia z nej sálajúca bude neuveriteľná a intenzita úchvatná. Prostredníctvom nezabudnuteľného predstavenia Michael Jackson The Immportal World Tour podčiarkuje Cirque du Soleil globálne posolstvo lásky, mieru a jednoty.

Autor a režisér tejto šou – Jamie King, bol silne ovplyvnený Michaelom Jacksonom. Mal jedinečnú príležitosť Michaela sprevádzať ako tanečník, na Dangerous World Tour. Jamie King má rozbehnutú úspešnú kariéru ako choreograf a režisér, ktorý, vytvoril Koncepcie pre turné hviezdam ako Rihanna a Celine Dion. Viac ako 12 rokov pracoval ako kreatívny riaditeľ pre Madonnu.

Tejto show sa môžete zúčastni spoločne s členmi FAN KLUBu Slnečného cirkusu, ktorí na predstavenie vycestujú 1. decembra 2012 do Viedne. Pridajte sa k nám aj vy.

Vstupenky sú ešte k dispozícii

Termín: sobota 1.12. 2012 (predstavenie začína o 20:00)  Predpokladaný odchod skupinky fanúšikov z hlavnej železničnej stanice v Bratislave o 13:46 vlakom REx 2519 Carpatia do Wien Südbahnhof Ostbahn / príchod 14:57.

Miesto: Wiener Stadthalle Halle D (adresa: Dr. Roland Rainer Platz / Eingang Märzpark, 1150 Wien, Rakúsko)

Ceny vstupeniek: Kategória 4 63.10 Eur, Kategória 3 80.00 Eur, Kategória 2 96.90 Eur, Kategória 1 108.10 Eur (fanklub odporúča Kategória 2)

Kontakt pre ďalšie informácie: 0911 311 213 – Matúš Kočiš – info@cirquedusoleil.sk

FAN SITE stránka na facebooku

Zabezpečíme pre vás vstupenky, cestu a v prípade potreby aj ubytovanie v Bratislave na jeden deň.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

2 komentárov k téme Smer Viedeň THE IMMORTAL World Tour

Avatar

pali

4 12 2012 11:21

reinkarnovany kral popu M.Jackson sa akoby nazivo predstavil v genialne aranzovanej svetelnej,muzikantskej a akrobatickej show.
plejada hitov tohto uz nezijuceho music genia bola spracovana na scene tak vierohodne,ze som mal pocit ako na zivom vystupeni M.Jacksona.
mozem vrele doporucit je to fakt zazitok!!

Avatar

legnaw

15 12 2012 15:26

uz som asi velmi namlsany…. videl som uz vsetko co v europe za 10 rokov bolo (chyba mi uz len kooza -co zvladnem o chvilku, a ovo – co snad bude tiez….a potom hura vegas)
..ale MJIT sice fajn, ale nenadchla… najma ked vidim ze do cestovnych showiek sa nedostavaju velke kulisy…. v MJIT chybal obrovsky strom, v Zarkane wheel of death…. takto si nepredstavujem vztah k fanusikom :(((

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)