Smer Viedeň THE IMMORTAL World Tour

Matúš Kočiš
3 min čítania

Strhujúca fúzia vizuálov tanca, hudby a fantázie, ktorá vtiahne divákov do tvorivého sveta Michaela Jacksona a doslova zmení jeho podpis v nás, ktorí si ho tak dobre pamätáme. Predstavenie Michael Jackson THE IMMORTAL World Tour je pre celoživotných Michaelových fanúšikov, pre tých, ktorých jeho tvorivý duch ovplyvnil, rovnako pre tých, ktorí budú na jeho predstavení po prvýkrát. Show zachytáva podstatu, dušu a inšpiráciu kráľa popu. Oslavuje jeho posolstvo, ktoré pokračuje a bude prekonávať ďalšie generácie.

Immortal World Tour sa odohráva vo fantasy ríši, kde môžeme odhaliť, čo Michaela inšpirovalo, čo bolo jeho tvorivým zdrojom. Tajomstvo jeho vnútorného sveta bude odhalené – jeho láska k hudbe, tancu, rozprávky a kúzla, a krehká krása prírody.

Piliermi nesmrteľného World Tour sú Michaelove silné texty, inšpirujúca hudba a hnacia sila, ktorá priviedla k životu mimoriadne výkony artistov v dych vyrážajúcich intenciách. Bude tak precítená, že energia z nej sálajúca bude neuveriteľná a intenzita úchvatná. Prostredníctvom nezabudnuteľného predstavenia Michael Jackson The Immportal World Tour podčiarkuje Cirque du Soleil globálne posolstvo lásky, mieru a jednoty.

Autor a režisér tejto šou – Jamie King, bol silne ovplyvnený Michaelom Jacksonom. Mal jedinečnú príležitosť Michaela sprevádzať ako tanečník, na Dangerous World Tour. Jamie King má rozbehnutú úspešnú kariéru ako choreograf a režisér, ktorý, vytvoril Koncepcie pre turné hviezdam ako Rihanna a Celine Dion. Viac ako 12 rokov pracoval ako kreatívny riaditeľ pre Madonnu.

Tejto show sa môžete zúčastni spoločne s členmi FAN KLUBu Slnečného cirkusu, ktorí na predstavenie vycestujú 1. decembra 2012 do Viedne. Pridajte sa k nám aj vy.

Vstupenky sú ešte k dispozícii

Termín: sobota 1.12. 2012 (predstavenie začína o 20:00)  Predpokladaný odchod skupinky fanúšikov z hlavnej železničnej stanice v Bratislave o 13:46 vlakom REx 2519 Carpatia do Wien Südbahnhof Ostbahn / príchod 14:57.

Miesto: Wiener Stadthalle Halle D (adresa: Dr. Roland Rainer Platz / Eingang Märzpark, 1150 Wien, Rakúsko)

Ceny vstupeniek: Kategória 4 63.10 Eur, Kategória 3 80.00 Eur, Kategória 2 96.90 Eur, Kategória 1 108.10 Eur (fanklub odporúča Kategória 2)

Kontakt pre ďalšie informácie: 0911 311 213 – Matúš Kočiš – info@cirquedusoleil.sk

FAN SITE stránka na facebooku

Zabezpečíme pre vás vstupenky, cestu a v prípade potreby aj ubytovanie v Bratislave na jeden deň.

zdieľať tento článok
2 komentárov
  • reinkarnovany kral popu M.Jackson sa akoby nazivo predstavil v genialne aranzovanej svetelnej,muzikantskej a akrobatickej show.
    plejada hitov tohto uz nezijuceho music genia bola spracovana na scene tak vierohodne,ze som mal pocit ako na zivom vystupeni M.Jacksona.
    mozem vrele doporucit je to fakt zazitok!!

  • uz som asi velmi namlsany…. videl som uz vsetko co v europe za 10 rokov bolo (chyba mi uz len kooza -co zvladnem o chvilku, a ovo – co snad bude tiez….a potom hura vegas)
    ..ale MJIT sice fajn, ale nenadchla… najma ked vidim ze do cestovnych showiek sa nedostavaju velke kulisy…. v MJIT chybal obrovsky strom, v Zarkane wheel of death…. takto si nepredstavujem vztah k fanusikom :(((

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *