Súťaž o najväčšieho fanúšika Cirque du Soleil

Autor: FAN KLUB 5 520 zobrazení

25 Nov 2009

Práve dnes dorazil k nám do fun clubu veľmi zaujímavý balík priamo z centrály Cirque du Soleil. Obsahom sú originálne tričká a náramky. Tieto darčeky si zaslúži iba najväčší fanúšik Slnečného cirkusu. Odmeníme teda najoriginálnejšie a najzaujímavejšie fotografie, videá alebo texty, ktoré k nám pošlete. Čítajte ďalej, a tričko značky Cirque du Soleil môže byť vaše.

Len nedávno som utrpel mierny šok, keď do mailovej pošty @cirquedusoleil.sk prišiel mail v slovenčine priamo z centrály Cirque du Soleil. Fun site – stránku navštívila aj Slovenka pracujúca na pozícii Operations Direction. Vymenili sme si niekoľko mailov a odteraz máme najhorúcejšie informácie, vždy keď sa bude niečo diať. Dufam, že sa onedlho staneme slovenským (a českým) oficiálnym Fun Clubom Cirque du Soleil na Slovensku.

Bolo veľmi milé, keď k nám dorazil darčekový balíček s originálnymi tričkami a náramkami, ktoré sú určené pre najväčších fanúšikov. Pani Mária z Cirque du Soleil posiela aj tento odkaz na pohľadnici.

Milý slovenský Fun Club Cirque du Soleil, posielam Vám sľúbené darčeky a prajem všetko dobré!

Mária CDS Montreal

Rozhodol som sa teda realizovať “súťaž” pre vás všetkých. Nech ste sa už akokoľvek o Cirque du Soleil dozvedeli, ste na stránke pre fanúšikov Slnečného cirkusu. Možno len hľadáte nové informácie, zaujímajú vás detaily, alebo len chcete vedieť, kde môžete vidieť živé vystúpenie Cirque du Soleil. Ak sa vám vystúpenia a tvorba moderného motrealského cirkusu páčia dajte nám o tom vedieť. Spôsob necháme na vás. Ak chcete vyhrať originálne značkové tričko s motívom niektorej zo show Cirque du Soleil musíte niečo pre to urobiť.

Pošlite k nám fotografie, video, texty alebo čokoľvek iné, čím ukážete akým veľkým ste fanúšikom Slnečného cirkusu. Môžete mať originálny nápad a možno práve ten oceníme. Možno práve teba! Napíšte nám príklad, ako ste sa o cirkuse dozvedeli, prečo sa vám páči cirkusové umenie, alebo čo vás najviac zaujalo. Ak ste mali tú možnosť vidieť naživo vystúpenie Cirque du Soleil, napíšte nám ako sa vám show páčila. Azda máte niekde v archíve zaujímavé fotografie s niektorým umelcom, kde ste aj vy. Určite vás napadne aj iný originálny spôsob ako dať najavo, že práve vy ste ten najväčší fanúšik Cirque du Soleil na Slovensku (alebo v Česku).

Teším sa na nových fanúšikov a očakávam vaše príspevky. Radi ich zverejníme a niektoré pošleme aj priamo do Cirque du Soleil. Azda konečne organizátori turné zvážia, že aj tu na Slovensku a v Česku je strašne veľa fanúšikov a oplatí sa im pricestovať aj sem k nám. Už dnes sa ale môžete pridať k nám do skupiny na sociálnu sieť Facebook. Otvoriť stránku skupiny Slnečný cirkus – FUN CLUB.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

5 komentárov k téme Súťaž o najväčšieho fanúšika Cirque du Soleil

Avatar

zz

26 11 2009 22:17

dokedy sutaz trva? za par dni si idem pozriet dalsie 2 vystupenia, tak snad by sa potom nejake tie fotky nasli :).

Avatar

Xeepeet

30 11 2009 11:40

sutaz nema nejak extra termin ukoncenia…veelkych fanusikov ocenime mozno aj priebezne :)

No tak ale ty sa mas…ked za par dni 2 vystupenia. Uff. Napis nam ake a kde, mozno sa niekto k tebe prida ;)

Avatar

zz

1 12 2009 0:25

noo, je asi iba jedno miesto, kde ich je viacero pokope :)

Avatar

zz

21 12 2009 1:46

tak a som spat :). Bol som na Mystere a Ka v Las Vegas… obe boli skvele, vykony vynikajuce, hudba paradna, no proste super ;).
Viac sa mi pacilo Ka, ktore je asi technicky najdokonalejsie predstavenie. A boli sme v prvej rade, takze pomaly na podiu… mozno aj to bol dovod, preco ma to oslovilo viac ;). A takisto, Ka bola prva show, ktoru som od CdS videl v telke pred 2 rokmi, takze asi aj preto :). Vtedy sa mi ani nesnivalo, ze raz na nu pojdem live.
Fotky z tychto 2 show zial nie su, kedze fotit tam je logicky zakazane… ale mam par zaberov z plaze v Santa Monice v LA, kde CdS rozlozilo svoje Grand Chapiteau so show Kooza. Takze tu su:
http://img85.imageshack.us/i/img0294g.jpg/
http://img704.imageshack.us/i/img0301o.jpg/
http://img692.imageshack.us/i/img0346d.jpg/
http://img85.imageshack.us/i/img0349m.jpg/

Btw. ked sme sli okolo, tak prave koncili a potlesk teda zozali poriadny… bolo ho pocut celkom daleko.

Avatar

Emil Krištofík

4 01 2010 19:20

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)