Súťaž o najväčšieho fanúšika Cirque du Soleil

Matúš Kočiš
3 min čítania

Len nedávno som utrpel mierny šok, keď do mailovej pošty @cirquedusoleil.sk prišiel mail v slovenčine priamo z centrály Cirque du Soleil. Fun site – stránku navštívila aj Slovenka pracujúca na pozícii Operations Direction. Vymenili sme si niekoľko mailov a odteraz máme najhorúcejšie informácie, vždy keď sa bude niečo diať. Dufam, že sa onedlho staneme slovenským (a českým) oficiálnym Fun Clubom Cirque du Soleil na Slovensku.

Bolo veľmi milé, keď k nám dorazil darčekový balíček s originálnymi tričkami a náramkami, ktoré sú určené pre najväčších fanúšikov. Pani Mária z Cirque du Soleil posiela aj tento odkaz na pohľadnici.

Milý slovenský Fun Club Cirque du Soleil, posielam Vám sľúbené darčeky a prajem všetko dobré!

Mária CDS Montreal

Rozhodol som sa teda realizovať „súťaž“ pre vás všetkých. Nech ste sa už akokoľvek o Cirque du Soleil dozvedeli, ste na stránke pre fanúšikov Slnečného cirkusu. Možno len hľadáte nové informácie, zaujímajú vás detaily, alebo len chcete vedieť, kde môžete vidieť živé vystúpenie Cirque du Soleil. Ak sa vám vystúpenia a tvorba moderného motrealského cirkusu páčia dajte nám o tom vedieť. Spôsob necháme na vás. Ak chcete vyhrať originálne značkové tričko s motívom niektorej zo show Cirque du Soleil musíte niečo pre to urobiť.

Pošlite k nám fotografie, video, texty alebo čokoľvek iné, čím ukážete akým veľkým ste fanúšikom Slnečného cirkusu. Môžete mať originálny nápad a možno práve ten oceníme. Možno práve teba! Napíšte nám príklad, ako ste sa o cirkuse dozvedeli, prečo sa vám páči cirkusové umenie, alebo čo vás najviac zaujalo. Ak ste mali tú možnosť vidieť naživo vystúpenie Cirque du Soleil, napíšte nám ako sa vám show páčila. Azda máte niekde v archíve zaujímavé fotografie s niektorým umelcom, kde ste aj vy. Určite vás napadne aj iný originálny spôsob ako dať najavo, že práve vy ste ten najväčší fanúšik Cirque du Soleil na Slovensku (alebo v Česku).

Teším sa na nových fanúšikov a očakávam vaše príspevky. Radi ich zverejníme a niektoré pošleme aj priamo do Cirque du Soleil. Azda konečne organizátori turné zvážia, že aj tu na Slovensku a v Česku je strašne veľa fanúšikov a oplatí sa im pricestovať aj sem k nám. Už dnes sa ale môžete pridať k nám do skupiny na sociálnu sieť Facebook. Otvoriť stránku skupiny Slnečný cirkus – FUN CLUB.

kľúčové slová: , ,
zdieľať tento článok
5 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *