TOTEM na Európskom turné

Autor: TOTEM 3 300 zobrazení

7 Máj 2010

Dozvedeli sme sa planovaný tour plán pre najnovšiu show TOTEM, ktorá mala len nedávno premiéru v Montreale. Je to prvý krát čo najnovšia show Slnečného cirkusu putuje hneď po absolvovaní prezentácii v dvoch mestách, Montreal a Quebec, turné po Európe. Ak chcete vidieť Cirque du Soleil naživo už tento október si plánujte cestu do Amsterdamu, alebo v januári 2011 do Londýna.

Zverejňujeme informáciu o plánovanom turné po Európe. Na programe sú zastávky v Holandskom Amsterdame – o ktorom sme už hovorili že je zatiaľ najlepšia možnosť vidieť Slnečný cirkus naživo pre najbližšiu vzdialenosť pre Slovensko. Nezabudnite teda na október až november tohto roka. Nie je vylúčené, že pre našich fanúšikov zorganizujeme výlet práve sem. Podobne ako sme to už raz úspešne urobili s programom do Salzburgu na rozšafnú show Saltimbanco.

Ďalej potešujúco vyzerá aj zastávka v Londýne. Pre Slovákov je to nemenej zaujímavá zastávka Cirque du Soleil, nakoľko existujú od nás priame linky – či už autobusové alebo letecké. Upozorňujeme teda na termín január až február 2011.

Neskôr stojí za zmienku aj Švajčiarsko. V tomto štáte bude mať show TOTEM rozložené Grand Chapiteau až na dvoch miestach. V septembri to bude Zurich a v novembri až decembri Lausanne.

Montréal, Kanada
Québec City, Kanada
Amsterdam, Holandsko
London, Veľká Británia
Madrid, Španielsko
Barcelona, Španielsko
Gijon, Španielsko
Zurich, Švajčiarsko
Lausanne, Švajčiarsko
22. apríl až 11. júl 2010
22. júl až 29. august 2010
8. október až 18 december 2010
5. január až 13. február 2011
24. február až 1. máj 2011
12. máj až 17. júl 2011
28. júl až 28. august 2011
16. september až 6. november 2011
17. november až 18. december 2011

Je teda ohlásený tour plán pre show TOTEM na celý rok 2010 a 2011. Značte si do diára nejaký najvhodnejší termín, ide o najnovšiu a technicky najprepracovanejšiu show Cirque du Soleil. Vzhľadom na tak dlhé obdobie nie je vylúčené, že sa dátumy jednotlivých zastávok neupravia.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)