Varekai mieri do Viedne

Autor: Show| Varekai 4 711 zobrazení

3 Sep 2008

Cirque du Soleil sa sťahuje len niekoľko kilometrov od nášho hlavného mesta. Moderný cirkus pricestuje 11. septembra do Viedne a za osem dní rozloží svoj obrovský stan aj pre všetkých slovenských divákov. Nenechajte si újsť oslnivú show Varekai s garanciou plnohodnotného cirkusového umenia, neuveriteľných artistických výkonov, úžasnou živou hudbou a pestrými kostýmami.

Už onedlho sa stane skutočnosťou udalosť, ktorá bola impulzom pre vznik tohto blogu a založenia FUN SITE slovenského fanklubu spoločnosti Cirque du Soleil. Odpočítavame čas a za menej než dva týždne, od uverejnenia tejto “hot message” príde Slnečný cirkus na Rotundenplatz.

Od 11 septembra centrum Viedne dostane novú atrakciu. Za osem dní tu vyrastie Grand Chapiteau. Obrovský modro – žltý cirkusový stan sa začne stavať a vytvorí zázemie pre show vrátane umeleckého stánku, pokladne, kuchyne, školy, Tapis Rouge stanu a kancelárskych priestorov spoločnosti Cirque du Soleil. Pre všetkých slovenských divákov je to jedinečná šanca naživo vidieť oslnivú show Slnečného cirkusu, ktorú mnohí poznáme z televíznych záznamov slovenskej verejnoprávnej televízie.

Pre členov Cirque Club a pri príležitosti osláv 24 výročia spoločnosti Cirque du Soleil sú k dispozícii vstupenky do všetkých cenových kategórii s 20% zľavou na predstavenia v dňoch 23, 24 a 25 septembra o 19:30. Jeden z ďalších dôvodov na kúpu vstupeniek zaručujúcich zážitok na niekoľko desiatok rokov.

Členmi Cirque Club sa môžete stať už dnes, stačí kliknúť na tento odkaz a zaregistrovať sa. Registrácia je samozrejme zadarmo.

Rovnaké výhody majú v dňoch, 23, 24 a 25 septembra a 10, 15, 17 a 24 októbra o 15:30, aj dôchodcovia a skupiny záujemcov v počte 20 a viac, ktoré samozrejme je potrebné hlásiť vopred (aj cez tento odkaz).

V mene slnecnycirkus.sk – FUN SITE Vás srdečne pozývam na predstavenie Varekai do Viedne. Ak ste našli túto stránku určite ste hľadali informácie o Cirque du Soleil a našli ste správne. V najbližších dňoch prinesieme dôležité informácie pre všetkých, ktorí sa na predstavenie do Viedne chystajú a budeme sa detailnejšie zaoberať cestou do Viedne s podrobnou mapou cesty z východného Slovenska až po parkovisko pred cirkusovým stanom v centre Viedne. Ak sa chcete stretnúť so zakladateľmi slovenského fanklubu, 5. októbra sa zúčastníme predstavenia.

A ešte je tu jedna zaujímavá vec. Ide o zábavnú stránku s flashowou hrou s motívom Varekai. Ak sa Vám podarí predbehnúť všetkých, ktorí si hru zahrali a dosiahnuť najvyššie skóre, získate exkluzívne lístky. Nejde teda len o zábavu o nejaké “fazuľky”. :) Zahrať si ju môžete tu

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)