Varekai mieri do Viedne

Matúš Kočiš
3 min čítania

Už onedlho sa stane skutočnosťou udalosť, ktorá bola impulzom pre vznik tohto blogu a založenia FUN SITE slovenského fanklubu spoločnosti Cirque du Soleil. Odpočítavame čas a za menej než dva týždne, od uverejnenia tejto „hot message“ príde Slnečný cirkus na Rotundenplatz.

Od 11 septembra centrum Viedne dostane novú atrakciu. Za osem dní tu vyrastie Grand Chapiteau. Obrovský modro – žltý cirkusový stan sa začne stavať a vytvorí zázemie pre show vrátane umeleckého stánku, pokladne, kuchyne, školy, Tapis Rouge stanu a kancelárskych priestorov spoločnosti Cirque du Soleil. Pre všetkých slovenských divákov je to jedinečná šanca naživo vidieť oslnivú show Slnečného cirkusu, ktorú mnohí poznáme z televíznych záznamov slovenskej verejnoprávnej televízie.

Pre členov Cirque Club a pri príležitosti osláv 24 výročia spoločnosti Cirque du Soleil sú k dispozícii vstupenky do všetkých cenových kategórii s 20% zľavou na predstavenia v dňoch 23, 24 a 25 septembra o 19:30. Jeden z ďalších dôvodov na kúpu vstupeniek zaručujúcich zážitok na niekoľko desiatok rokov.

Členmi Cirque Club sa môžete stať už dnes, stačí kliknúť na tento odkaz a zaregistrovať sa. Registrácia je samozrejme zadarmo.

Rovnaké výhody majú v dňoch, 23, 24 a 25 septembra a 10, 15, 17 a 24 októbra o 15:30, aj dôchodcovia a skupiny záujemcov v počte 20 a viac, ktoré samozrejme je potrebné hlásiť vopred (aj cez tento odkaz).

V mene slnecnycirkus.sk – FUN SITE Vás srdečne pozývam na predstavenie Varekai do Viedne. Ak ste našli túto stránku určite ste hľadali informácie o Cirque du Soleil a našli ste správne. V najbližších dňoch prinesieme dôležité informácie pre všetkých, ktorí sa na predstavenie do Viedne chystajú a budeme sa detailnejšie zaoberať cestou do Viedne s podrobnou mapou cesty z východného Slovenska až po parkovisko pred cirkusovým stanom v centre Viedne. Ak sa chcete stretnúť so zakladateľmi slovenského fanklubu, 5. októbra sa zúčastníme predstavenia.

A ešte je tu jedna zaujímavá vec. Ide o zábavnú stránku s flashowou hrou s motívom Varekai. Ak sa Vám podarí predbehnúť všetkých, ktorí si hru zahrali a dosiahnuť najvyššie skóre, získate exkluzívne lístky. Nejde teda len o zábavu o nejaké „fazuľky“. 🙂 Zahrať si ju môžete tu

kľúčové slová: ,
zdieľať tento článok
Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *