Vstupenky na Saltimbanco v Bratislave

Autor: FAN KLUB| Prvykrát na Slovensku| Saltimbanco| Show 13 006 zobrazení

3 Okt 2011

Chcete zažiť neopakovateľný zážitok, ktorý odporúčajú milióny ľudí? Budete mať možnosť oceniť to, čo ospevujú kritici. Náš fanklub spolupracuje s agentúrou Vivien, ktorá organizuje predstavenie v Bratislave a ponúkame vám možnosť objednať si nezáväzne vstupenky na túto show cez nás.

Sme fanklub Slnečného cirkusu a ponúkame vám možnosť získať zvýhodnené lístky na predstavenie Saltimbanco v Bratislave. Ide o prvú návštevu Cirque du Soleil na Slovensku. Na Slovensko ho prináša Orange a organizuje agentúra Vivien. Saltimbanco príde do Bratislavy v rámci európskeho arénového turné. Cena vstupenky nebude vyššia ako 89 Eur. V prípade skupinovej zľavy predpokladáme cenu nižšiu ako 69 Eur.

aktuálne evidujeme nezáväzne 167 lístkov.

prečítajte si tlačovú správu

Ako si nezáväzne rezervujem lístky na predstavenie

Stačí, ak nám o tom dáte vedieť. Informáciu vám potvrdíme. Máte niekoľko spôsobov ako nám môžete dať vedieť váš záujem. Napíšte nám na emailovú adresu (info@cirquedusoleil.sk), zatelefonujte nám na 0911 311 213, napíšte komentár k tomuto článku a nechajte na seba kontakt (vyplňte mailovú adresu). Ak máte vážny záujem o vstupenky, určite nám dajte vedieť. Môžete získať cenovo zvýhodnené vstupenky a predovšetkým miesta s veľmi dobrým výhľadom. Pokiaľ kupujete lístky na vlastné meno nie je ich možné stornovať ani vymeniť. Ak nebudete môcť ísť, lístky kúpené cez nás, môžeme vymeniť niekomu inému a vám vrátime peniaze.

Kedy budem platiť za vstupenky

Komunikujeme s agentúrou Vivien a aktuálne zisťujeme možnosti zľavnených vstupov ako aj rezerváciu skupinových lístkov do jedného sektora. Nie je potrebné za lístky zaplatiť teraz. Zisťujeme záujem a približný počet. Ak chcete vidieť Cirque du Soleil v Bratislave, určite nám napíšte. Neustále sa môžete informovať o priebehu organizácie tejto akcie ako aj kedykoľvek zrušiť v prípade, že si lístky kúpite inak. Ak túto výzvu posunieme do objednávky dáme vám ihneď vedieť. Opäť nám potvrdíte váš záujem. Dozviete sa aj o konečnej cene lístkov a túto sumu nám uhradíte na náš účet.

Na uplatnenie zľavy nie je potrebné byť členom FAN KLUBu ani zaplatiť členský poplatok. Vstupenka je skupinová, pre FAN KLUB Slnečného cirkusu do určeného sektora. Dostanete vstupenku v papierovej forme na konkrétne miesto.

Aká je cenová kategória a aký budem mať výhľad

Konečná cena lístkov nie je ešte potvrdená. Objednávame sektor v rámci finančných možností našich fanúšikov. Jedná sa o cenovú kategóriu, ktorá má jeden z najlepších výhľadov na pódium. Snažíme sa zabezpečiť najlepšie možné voľné miesta.

Ako si prevezmem vstupenku:

  • lístky posielame poštou ako ceninu poistené a doporučene (poštovne je potrebné uhradiť na náš účet). Cena poštovného je približne 2,75 Eur.
  • osobne v Prešove alebo v Bratislave
  • lístky si môžete nechať u nás a prevezmete si ich pred predstavením (najneskôr hodinu pred začiatkom).

sledujte túto stránku, kde uverejníme ďalšie aktuálne informácie

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

6 komentárov k téme Vstupenky na Saltimbanco v Bratislave

Avatar

maros javor

13 10 2011 16:30

uz sa tesim,teda ak sa mi ujdu vstupenky………

Avatar

Mária Králiková

17 11 2011 13:51

Vidieť cirkus de soleil je môj sen už 7 rokov , čo som ich prvý krát zahliadla na televíznej obrazovke. Dúfam, že sa mi podarí si lístky kúpiť a osobne zažiť neopakovatelný zážitok z ich predstavenia.

Avatar

Diana Ševčíková

22 12 2011 12:07

už sa veľmi teším, určite to budem fantastické….

Avatar

Diana Ševčíková

22 12 2011 12:08

už sa veľmi teším, bude to určite fantastické…

Avatar

Jakubova Zofia

23 12 2011 16:50

Užasné predstavnie , ktoré sa oplatí vydieť na živo… :) Verím, že budú ešte lístky.

Avatar

juraj

2 01 2012 17:54

strašne moc sa teším.

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)