PortAventura a Cirque podpísali 5 ročnú spoluprácu

Karolína Šimeková
1 min čítania

PortAventura Resort a Cirque du Soleil podpísali päťročnú dohodu o vzájomnom partnerstve, ktorá prinesie letnú turistickú základňu Slnečného cirkusu v tonto zábavnom rezorte.

PortAventura bol prvý európsky rezort, ktorý hostil putovnú show. V júli a auguste 2014 to bola show Kooza, ktorú videlo viac než 100 000 divákov.

Charles Décarie (Chief Operation Officer) z cirkusu to okomentoval „Cirque du Soleil je veľmi potešený, že takto môže potvrdiť 5 ročnú spoluprácu s PortAventura Resort. Dáva tak najavo, že Španielsko a španielskí fanúšikovia sú dôležití pre budúcnosť našej spoločnosti.“.

Prvá putovná show z repertoára Slnečného cirkusu bude Amaluna, ktorá bude mať v Španielsku premiéru v lete 2015 ako súčasť osláv 20 výročia v zábavnom partku PortAventura.

Táto nová dohoda je súčasťou stratégie rezortu, ktorá počíta s investíciou 125 miliónov Eur od roku 2010.

Fernando Aldecoa, generálny riaditeľ Operácii a Financií PortAventura Rezort vysvetľuje: „Toto partnerstvo predstavuje ďalší krok v našej stratégii stať sa najlepšou rodinnou destináciou v Európe, podľa modelu Sentosa Insland (Singapur), Orlando (USA)“.

kľúčové slová: ,
zdieľať tento článok
Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *