Cirque du Soleil prichádza do Bratislavy

agentúra Vivien
1 min čítania

CORTEO, jedno z najobľúbenejších vystúpení produkcie Cirque du Soleil, konečne prichádza do Bratislavy v septembri 2022.

Bratislava 14. decembra (OTS) – Predstavenie sa odohráva na jedinečnom obojstrannom pódiu, ktoré sa postará o nezabudnuteľný teatrálny zážitok.

Exkluzívny predpredaj vstupeniek členom Cirque Club-u je 14. decembra. Bežný predaj vstupeniek začína 16. decembra.

Corteo, jedno z najočarujúcejších javiskových vystúpení jedinečného Cirque du Soleil, je pripravené očariť slovenských divákov po dvojročnej pauze bez vystúpení. Predstavenia sa uskutočnia v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v dňoch 15. – 18. septembra 2022. Vstupenky na všetky podujatia budú v bežnom predaji od 16. decembra 2021 od 9:00 na cirquedusoleil.com/corteowww.vivien.sk a v sieti Ticketportal. Predpredaj vstupeniek na predstavenie Corteo je k dispozícii 14. decembra od členom Cirque Club-u. Členstvo je zdarma a poskytuje výhody, ako možnosť vybrať si ideálne sedenie počas predpredaja, mnoho ďalších špeciálnych ponúk, ale aj exkluzívne zákulisné informácie. V prípade záujmu stať sa členmi klubu, navštívte www.cirqueclub.com.

Jedinečná produkcia Corteo uzrela svetlo sveta po prvýkrát v Montreale v apríli 2005, pod taktovkou skvelého Finziho Pascu. Odvtedy, počas svojej pódiovej transformácie v roku 2018, ohúrila viac ako 9 miliónov divákov v dvadsiatich krajinách na 4 kontinentoch sveta.

kľúčové slová: ,
zdieľať tento článok
Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *