Smer Malaga/Sevilla – Alegría

Matúš Kočiš
6 min čítania

Ak máte radi inovatívne cirkusové umenie, hudbu a magickú atmosféruAlegría in a New Light je pre vás neodolateľným spektaklom. Nechajte sa pozvať do sveta, kde sa stretávajú zvuky, farby a pohyb, a zažite jedinečný zážitok, ktorý vás prenesie do fantastického sveta Cirque du Soleil. Pozývame predovšetkým nových fanúšikov Slnečného cirkusu k zhliadnutiu živého predstavenia. Pridajte sa k nám na výlet do španielskej Andalúzie za predstavením Cirque du Soleil v cirkusovom stane a odneste si zážitok na celý život.

  • predstavenie pod Grand Chapiteau (originálny klimatizovaný cirkusový stan pre približne 2600 divákov a obrovské moderné zázemie)
  • klasická šou Cirque du Soleil pretvorená pre novú generáciu. (premiéra apríl 2019 – pôvodná klasika Apr.21 1994, Montréal)
  • Andalúzia – najjužnejší región Španielska (Malaga – rodné mesto slávneho maliara Pabla Picassa, maurská pevnosť z 11. storočia. Sevilla – jedno z najkrajších miest v Španielsku, kde sa narodilo a rozvinulo flamenco)
  • ikonická Cirque du Soleil pretvorená v novom svetle ako vôbec jediná show Slnečného cirkusu.
  • nezabudnuteľný soundtrack, vzrušujúce akrobatické čísla, surrealistické kostými, živé dekorácie a hravým humorom – zážitok plný radosti a kúzla

Malaga je starobylé prístavné mesto, ktoré je vstupnou bránou do Andalúzie. Je to rodné mesto slávneho maliara Pabla Picassa a má mnoho múzeí, ktoré vystavujú jeho diela, ako aj iných umelcov. Medzi najznámejšie patria Múzeum PicassaCentrum Pompidou a Múzeum Carmen Thyssen. Malaga má tiež nádhernú katedrálu z 16. storočia, ktorá sa nazýva La Manquita (Malá Jednoruká), pretože jej chýba jedna veža. Ďalšou historickou pamiatkou je Alcazaba, maurská pevnosť z 11. storočia, ktorá ponúka úžasný výhľad na mesto a more. Ak máte radi pláže, Malaga vám ponúka viac ako 15 kilometrov piesočnatého pobrežia, kde si môžete užiť slnko, more a vodné športy. Medzi najpopulárnejšie pláže patria La MalaguetaEl Palo a Pedregalejo.

Sevilla je hlavné mesto Andalúzie a jedno z najkrajších miest v Španielsku. Je to centrum andalúzskej kultúry, kde sa narodil a rozvinul flamenko, tradičný tanec a hudba plná vášne a emócií. Sevilla má tiež niektoré z najimpresívnejších pamiatok v Európe, ako je Katedrála Sevilly, najväčší gotický kostol na svete, ktorý ukrýva hrobku Krištofa Kolumba. Pri katedrále sa nachádza Giralda, bývalá minaret, ktorý je teraz zvonica a symbol mesta. Ďalšou nádhernou stavbou je Alcázar, kráľovský palác, ktorý je majstrovským dielom islamskej architektúry a záhrad. Nezabudnite navštíviť aj Plaza de España, nádherné námestie, ktoré bolo postavené pre iberoamerickú výstavu v roku 1929 a je obklopené kanálmi, mostami a mozaikami. Ak chcete zažiť autentickú atmosféru Sevilly, prejdite sa po štvrťach [Santa Cruz] a [Triana], kde nájdete útulné kaviarne, reštaurácie, bary a kluby s flamenkom.

Uvádzané predstavenie Cirque du Soleil uvádza po derniére klasickej show z roku 1994, ktoré cirkus na novo pretvoril ako vôbec jediné svoje predstavenie zo 40 ročného repertoáru. Ponechal jeho názov. Show je pretvorená pre novú generáciu a to tak, aby sa do neho zamilovala. Svoju premiéru mala táto show v Montreale v roku 2019.

Tejto show sa môžete zúčastni spoločne s členmi FAN KLUBu Slnečného cirkusu, ktorí na predstavenie vycestujú 6.júna 2024 letecky do Malagy alebo 12. októbra 2024 do Sevilly. Pridajte sa k nám aj vy.

Vstupenky sú ešte k dispozícii

Termín 1 výletu: 6.6. 2024 Wizz Air letecky Budapešť – Malaga. Predstavenie Alegria in a new light 7.6. (začiatok o 18:00 alebo 21:30) 8.6. Ryanair letecky Malaga – Budapešť

Ubytovanie 3xMalaga

Doprava: letecky spoločnosťou Wizz Air a Ryanair. Ceny leteniek približne v cene 170 Eur

Miesto: Grand Chapiteau – Malaga

Termín 2 výletu: 12.10. 2024 Ryanair letecky Budapešť – Sevilla. Predstavenie Alegria in a new light 13.10. (začiatok o 16:30 alebo 20:00). 14.10. Cordoba, presun do Malagy 15.10. Granada 16.10. Gibraltar 17.10. Ronda, Setenil de las bodegas 18.10. Malaga 20.10. 2024 Wizz Air letecky Malaga – Budapešť

Ubytovanie 2xSevilla + 5xMalaga

Doprava: letecky spoločnosťou Wizz Air a Ryanair. Ceny leteniek približne v cene 170 Eur

Miesto: Grand Chapiteau – Sevilla

V Španielsku sa môžete zdržať ako dlho chcete. Ubytovanie či letenky si môžete vybavovať individuálne. Orientovanie sa na spoločný dátum znamená fanúšikovskú atmosféru, možnosť vstupu do zákulisia či stretnutia s artistami Cirque du Soleil. Pomoc a koordinácia so všetkým čo budete potrebovať.

Ceny vstupeniek: od 63 Eur do 120 Eur

Ubytovanie je riešené individuálne.

Celkové odhadované náklady: 3 dňový letecky výlet do Španielska cca 420 €
Celkové odhadované náklady: 5 dňový letecky výlet do Španielska cca 620 €

Kontakt pre ďalšie informácie: 0911 311 213 – Matúš Kočiš – info@slnecnycirkus.sk

Zabezpečíme pre vás vstupenky, dopravu a ubytovanie v Španielsku na celý pobyt. Neváhajte a poďte s nami na výlet za slnečnou show.

zdieľať tento článok
Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *