Smer Berlín TORUK

Autor: FAN KLUB 1 903 zobrazení

27 Máj 2018

Poďte s nami na návštevu k Na’vi, vysoko duchovný ľud žijúci v hlbokom spojení s prírodou z filmu Avatar od Jamesa Camerona v reprezentácii fenomenálnymi cirkusovými akrobaciami v show TORUK ktorú sa rozhodne oplatí vidieť v Mercedes-Benz Aréne v Berlíne v Londýne za približne 200 €.

Pozývame ťa medzi nás – fanúšikov Slnečného cirkusu – na živú show Cirque du Soleil TORUK. Pridaj sa k nám na výlet do Berlína za predstavením inšpirovaným filmom Avatar od Jamesa Camerona.

Som posledný žijúci člen klanu Anurai. Keď sa spojím s Eywou, počujem hlasy našich vzdialených predkov. Počujem čas, kedy ich životy boli ohrozené. To je ten príbeh.

TORUK s podtitulom The First Flight ukazuje svet za hranicami fantázie, ktorý existoval tisícky rokov pred udalosťami vykreslenými vo Filme Avatar. Slovo TORUK v jazyku Na’vi odkazuje na veľkého leonopteryxa, mocného červeno oranžového dravca, ktorý vládol oblohe Pandory. V ich kultúre je toto fascinujúce stvorenie rozhodujúce pre vzájomnú prepojenosť klanov Na’vi a práve po prvýkrát sa chystá pohrávať sa s Na’vi.

Predstavenie bude v Mercedes-Benz Aréne v Berlíne. Táto multifunkčná hala sa nachádza na území bývalého Východného Berlína a len pár metrov od nej je časť symbola studenej vojny Berlínsky múr.

My všetci vieme, že vstupenky stoja veľa, ale pokiaľ chcete vidieť (a rozhodne by ste mali) show pre všetky ľudské zmysly, nemôžete toho ľutovať. Občas sa oplatí predstavenia v divadle, kine, a podobne vymeniť za vrchol roka. Predstavenie malo svoju premiéru 21. decembra 2015 v Montreale v réžii Michaela Lemieux-a a Victora Pilon-a. Ak si budete predstavenie spájať s filmom to čo uvidíte na živom predstavení vás nemôže sklamať. Prepracovaný koncept zapája aj priamo divákov prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Tejto show sa môžete zúčastni spoločne s členmi FAN KLUBu Slnečného cirkusu, ktorí na predstavenie vycestujú 8. novembra 2018 letecky z Bratislavy. Pridajte sa k nám aj vy.

Vstupenky sú ešte k dispozícii

Termín výletu: plánovaný termín 8.11. 2018  štvrtok (predstavenie začína 10.11. 2018 o 16:00 alebo 20:00) do 11.11. 2018. V Berlíne môžete zdržať ako dlho chcete. Ubytovanie či letenky si môžete vybavovať individuálne. Skupinové lístky sa na toto predstavenie nevzťahujú. Vstupenky nie je možné vytlačiť. Ak chcete mať rezervované vstupenky ihneď doma, musíte využíť ich zaslanie čo stoji 34.90 € navyše. Za nás vám vieme ponúknuť možnosť lístky prevziať overenou osobou v Nemecku, ktorá si nechá lístky zaslať na svoju adresu v Nemecku. Lístky vám zašle lacnejšie, alebo si ich prevezmete osobne v Berlíne. Poskytujú sa zľavy pre deti do 14 rokov a rodinné vstupné (obyčajne zľava 10 €). Počas celého pobytu je pre vás pripravený program, ktorý môžete absolvovať v rámci našej skupinky, alebo individuálne.

Ubytovanie sme vybrali v elegantnej štvrti Grunewald. Hostel vyzerá ako zámok. Ubytovanie je na štýl internátu, kde sú hotelové izby a spoločná kúpeľňa pre ne. Ide o tichú lokalitu s výbornou vybavenosťou – zastávka metra, obchod Lidl, menšie centrum s kaviarničkami. Reštaurácia v hotely. Toto miesto máme otestované a môžeme ho len odporučiť. Výborná cena a služby, ktoré potrebujete.

Doprava: letecky spoločnosťou Ryanair na trase Bratislava – Berlín Schönefeld. Cena spiatočnej letenky okolo 68 €

Miesto: Mercedes-Benz Aréna

Ceny vstupeniek: 1 kategória 109.90 €, 2 kategória 87.40 €, 3 kategória 70.53€ (fanklub odporúča 2 kategóriu v mieste kde končí 1 kategória, čo najviac v strede)

Ubytovanie: Jugendgästehaus St.-Michaels-Heim – ubytovanie v hotelových izbách so spoločnou kúpelňou – ceny na 3 noci: jednoposteľová izba 96 €, dvojposteľova 132 €

Celkové odhadované náklady: 3 dňový letecky výlet do Berlína s ubytovaním cca 200 €

Kontakt pre ďalšie informácie: 0911 311 213 – Matúš Kočiš – info@slnecnycirkus.sk

FAN SITE stránka na facebooku

Zabezpečíme pre vás vstupenky, cestu a v prípade potreby aj ubytovanie v Berlíne na celý pobyt. Neváhajte a poďte s nami na výlet za majstrovskou show.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Môžete sledovať všetky reakcie na tento článok aj formou RSS 2.0 feed.

Diskusia

O Slnečnom cirkuse

Slnečný cirkus vznikol v kanadskom Montreale pred dvadsiatimi deviatimi rokmi. Svojím nevšedným umením dokázal nadchnúť divákov na celom svete. Hranicu zábavy posunul do nových dimenzií inovácie a dokonalosti, za čo získal množstvo ocenení. Jeho zakladateľ Guy Laliberty mu dal meno "Slnečný", pretože ho zaujala definícia Slnka ako symbolu mladosti, sily a energie. A presne taký je aj samotný cirkus. Jeho nápadité predstavenia sú originálnym synonymom krásy, talentu, odvahy a obdivuhodného ľudského úsilia.

  • antonie: Nic uzasnejdie son nevidela je to neopisatelny zazitok [...]
  • jakub: :( skoda :( [...]
  • jakub: Konecne :) [...]
  • Ján Nosko: Veľmi sa teším na vystúpenie KOOZA. Minulý mesiac som bol vo Wroclawe na Dralion, v januári na [...]
  • Ondrej: Neviete prosim, ci je sucastou Kooza pod Grand Chapiteau aj vystupenie "Wheel of death"? Alebo je to [...]

Kde je možné vidieť Slnečný cirkus

Najbližšie vystúpenia blízko Slovenska:

Od 4. Novembra do 8. Novembra 2015 - Viedeň show Varekai (lístky v predpredaji)